Sonteklif.comViktoria's Secret Bombshell Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

 
Fiyat : 62,50 TL

Bu ürün tükenmiştir
  • Ürün Özellikleri
Viktoria's Secret Bombshell Edp 100ml Bayan Tester Parfüm özellikleri
  • Durum:
  • Yeni
  • Adet:
  • Tükendi
  • Paket:
  • Var, Açılmış
  • Satıcı:
  • yeniparfum

Viktoria's Secret Bombshell Edp 100ml Bayan Tester Parfüm açıklamaları

Resimdeki parfüm stoktan hemen gönderilir.

 

Yurtiçi kargo ile 5 ile 6 tl arasında kargo ücreti vardır.

 

Koşulsuz iade değişim garantisi ile memnuniyet garantisi veriyoruz.

 

Tester parfümler bazen kutusuz veya kapaksız olabilir.

 

Kullanılmadık tam dolu.

  

Tavsiye Edilen Kullanım Şekli

Parfümü banyodan sonra hafif nemli vücudunuza dağıtarak sıkınız veya giysilerinize 15-20 cm uzaktan dağıtarak sıkınız. Ne kadar çok sıkarsanız ( 3-5 sprey ) o kadar çok hissedilir. Parfümü bileğinize sıktığınız zaman sıktığınız yere elinizi sürmeyiniz ve kurumadan koklamayınız.

Tester parfüm orjinal parfümlerin denemelik tanıtım ürünüdür. Tanıtım ürünü olduğundan ilgili firma daha yoğun ve kalıcı olarak üretir. özellikle yurtdışındaki birçok online parfüm satıcıları kendilerine gelen tester ürünleri peşin fiyatlarla satış ihalelerine çıkarır ve bunları satar. alınan tester parfümler bizlere ulaşır. Son zamanlarda tester adı altında sahte parfümler de piyasada karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle birçoğunda kendisine ait orjinal kapak yoktur, beyaz renkli koruma amaçlı bir kapak benzeri plastik koruma borusu olabilir.. Üzerinde yine birçoğunun tester yazmaktadır, ambalajları da kendine özgü üretilmiş büyük çoğunluğu beyaz tester kutusudur ve üzerinde ingilizce olarak "not for sale", yazısı da görebilirsiniz. bunlar tamamen o tester ürünlerinin diğer parfümler arasına karıştırılarak satılmasını engellemek içindir. ama bazı firmalar direk ürettiği parfümünden fazla miktarda vererek onları tester olarak kullandırmaktadır. zaten o şekilde olanları da tester piyasasına düşmeden satılmış olabilir. ayrıca her istediğiniz parfümü anında bulamayabilirsiniz, çünkü tester parfümler öyle sınırlı sayıdadır ve her çeşidi bulunamayabiliyor. Bulunması halinde orjinal parfüm fiyatlarının yüksekliği nedeniyle orjinal tester parfüm kullanımı tavsiye ederiz..

 

Uyarı: Kuruyana kadar yanıcıdır. Ateş alev veya ısı kaynakları yakınında kullanmayınız ve üzerlerine püskürtmeyiniz. Göz ile temastan kaçınınız. Alev üzerine veya akkor halindeki herhangi bir nesne üzerine sıkmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Kullanırken Sigara içmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Gözlere veya hassas ciltlere püskürtmekten kaçınınız, Temas halinde derhal bol suyla durulayınız.

Yukarı Çık