Sonteklif | Türkiye'nin En Büyük Online Oyun Alışveriş Sitesi
{{ $item.name }}

Valorant’ın Yeni Ajanı: Mage Sizleri Neler Bekliyor, Gelin Birlikte Bakalım ?

Valorant’ın Yeni Ajanı: Mage Sizleri Neler Bekliyor, Gelin Birlikte Bakalım ?
Valorant’ın Yeni Ajanı: Mage Hakkında Bilgiler Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Valorant yeni ajanı ile oyuncularını meraklandırmaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellemeleri oyuna ekleyen Valorant yetkilileri bu alanda yeni açıklamalarıyla oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Uzun zamandır sessizliğini bozmayan Riot yetkilileri yeni güncelleme ile ilgili bilgi vermeye başladı. Buna göre Valorant’ın bir sonraki güncellemesinde Mage isimli yeni bir ajanın oyuna ilave edileceği belirtildi. Uzun zamandır beklenen güncellemelerden biri olan Valorant’ın yeni güncellemesiyle ilgili boyut miktarı şu an için bilinmiyor. Ajan 21 olarak adlandırılan ve kod adı “ Mage “ olan ajan ile ilgili bilgiler ise yayılmaya başlandı. Karanlık yeteneklere sahip olduğu belirtilen Mage’nin diğer karakterlere göre bazı alanlarda üstün olduğu açıklandı.

Valorant’ın Yeni Ajanı: Mage Hakkında Bilgiler

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Valorant yeni ajanı ile oyuncularını meraklandırmaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellemeleri oyuna ekleyen Valorant yetkilileri bu alanda yeni açıklamalarıyla oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Uzun zamandır sessizliğini bozmayan Riot yetkilileri yeni güncelleme ile ilgili bilgi vermeye başladı. Buna göre Valorant’ın bir sonraki güncellemesinde Mage isimli yeni bir ajanın oyuna ilave edileceği belirtildi. Uzun zamandır beklenen güncellemelerden biri olan Valorant’ın yeni güncellemesiyle ilgili boyut miktarı şu an için bilinmiyor. Ajan 21 olarak adlandırılan ve kod adı “ Mage “ olan ajan ile ilgili bilgiler ise yayılmaya başlandı. Karanlık yeteneklere sahip olduğu belirtilen Mage’nin diğer karakterlere göre bazı alanlarda üstün olduğu açıklandı.

Ropazar | Türkiye'nin En Büyük Online Oyun Alışveriş Sitesi

Valorant Ajan 21 Özellikleri

Valorant’ın yeni karakteri Ajan 21 ile ilgili birçok özellik duyurulmaya başlandı. Valorant ajan 21 özellikleri arasında yer alan canavar üretme özelliği bu alanda ilgi çeken yetenekler arasında bulunuyor. Yapılan açıklamalar doğrultusunda yeni karakterin gölge ustası olduğu belirtilmektedir. Doğaüstü bir karakter yapısına sahip olan aşanın birbirinden farklı dört adet yeteneği bulunuyor. Hem gizlenme alanında hem de hasar verme konusunda rakip ajanlarla kıyasıya mücadele edecek olan Mage’nin çıkış tarihi ise bazı oyun yapımcıları tarafından sızdırıldı.

Valorant Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

İnternet ortamında birçok oyun sever tarafından aratılan başlıklardan biri de Valorant’ın yeni güncelleme tarihidir. Valorant yeni güncelleme ne zaman gelecek şeklinde araştırma yapan kişiler birçok farklı sonuç ile karşılaşabilmektedir. 27 Haziran’da oyun yetkilileri tarafından yapılan açıklama da ele alındığında yeni karakterin yaz bitmeden gelmesi bekleniyor. Yeni karakterle birlikte birçok farklı özelliğin ve optimize sorunlarının da güncelleme yaşayacağı tahminler arasında yer almaktadır. Valorant’ın yeni güncellemesi için aylardır çalışma yapıldığı bilgisini aktaran Riot yetkilileri oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Uyumluluk problemini büyük ölçüde çözdüklerini belirtilen yetkililerin her geçen gün oyunu büyütmek için çabaladığı açıklandı. Yeni güncelleme için gün sayan Valorant, eğlencenin adresi olmaya devam ediyor.

Valorant Yeni Ajan Özellikleri

Birçok oyun severin merakla beklediği güncelleme için Valorant yetkilileri açıklama yaptı. Tarihi kesinleşmemiş olsa da yeni güncelleme ile gelecek özellikler için bilgi veren yetkililer oyuncuları daha da heyecanlandırdı. Valorent yeni ajan özelliklerini merak eden kullanıcılar için bilgi veren oyun yönetimi yeni karakterin “ Mage “ adında bir ajan olduğunu açıkladı. Mage karakteri hem gizlenme açısından hem de sahte hologramlarıyla birçok farklı karakterin özelliklerini bir araya getiriyor. Hızlı beceri kabiliyetine sahip olmasından dolayı da oyunda sıklıkla tercih edilmesi beklenen karakterin 21 numaralı ajan olarak oyuna ekleneceği belirtildi. Merakla beklenen Mage karakterinin önümüzdeki aylarda oyun içerisinde yer alması bekleniyor.

SEPETİM