Sonteklif.comSırlı Bitkiler Macunu 400 Gr.

 
Fiyat : 39,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
  • Ürün Özellikleri
Sırlı Bitkiler Macunu 400 Gr. özellikleri
  • Durum:
  • Yeni
  • Adet:
  • Tükendi
  • Paket:
  • Var, Açılmamış
  • Satıcı:
  • cokucuz

Sırlı Bitkiler Macunu 400 Gr. açıklamaları

Sırlı Macun
Google da en çok aranan kelimeler ; Sırlı bitki macunu, sırlı bitkiler macunu, sırlı macun, sırli bitkiler macunu sipariş, sırlı macun sipariş, sırlı bitkiler macunu satın al, sırlı macun satış, sırlı macun kapıda ödeme, sırlı bitkiler macunu satın al, sırlı bitkiler macunu sipariş ver, sırlı bitkiler macun eczane

Sırlı Bitkiler Macunu

Sırlı bitkiler macunu isimli macun Osmanlı dönemi padişahlarından olan Yavuz Sultan Selim’in eşi tarafından Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi Aşe Hafsa Sultan’ın iyileşmesi adına o dönemin en ünlü hekimlerinden olan Merkez Efendi’nin 81 adet farklı baharatın karıştırılması sonucunda üretilmiş olan bir macundur. Yaklaşık 469 yıldır üretildiği ve kullanıldığı bilinmektedir.

Sırlı bitkiler isimli macun televizyonda satışı yapılan ve sürekli görmekte olduğunuz macundur. Osmanlı macunu olarak da bilinmektedir ama asıl ismi sırlı bitkiler macunudur.

Sırlı bitkiler macunu içerisinde ki 81 adet baharat sır gibi saklanmaktadır. Osmanlı döneminden bu yana süre gelen bir karışımdır. Manisa bölgesine özgü olarak bildiğiniz mesir macunu isimli üründen kat kat daha iyi olan Osmanlı mucizesi sırlı bitkiler macununu sizlerde tercih edebilirsiniz. Bu macun içerisinde 81 adet farklı malzeme bulunmaktadır. Bu malzemelerin detaylarını ise kutu üzerinden bulabilirsiniz. Sırlı bitkiler macunu internet üzerinden satışa başlanılan bir macundur. Resmi satış sitesi olan sitemizden orjinal ve faturalı olarak sırlı bitkiler macununa sahip olabilirsiniz.

Tv de sırlı bitkiler macunu  reklamları dönen macundur. Geçmiş zamanlarda yemek programı yapan Murat isimli sunucu tarafından tanıtımı yapılmaktadır. Sırlı bitkiler macununa sahip olmak için ne bekliyorsunuz hemen sipariş vererek bu mucize karışıma sahip olun.

Sırlı bitkiler macunu şu an için sadece televizyondan ve internet üzerinden satılmaktadır. Sırlı bitkiler macunu aktarlarda bulunmamaktadır. Bu nedenle bir yerde sırlı bitkiler macunu gördüğünüz taktirde orijinalliğinden emin olmadan sırlı bitkiler macununu satın almamalısınız.

Sırlı bitkiler macunu eczanelerde de satılmamaktadır. Tamamen bitkisel bir macun olmasından dolayı eczanelerde bulunmamaktadır.

Sırlı bitkiler macunu bitkisel bir karışımdır ve bu nedenle de tercih edilmektedir. Sırlı bitkiler macunu fiyatı ise 59 tl olarak belirlenmiştir. Altına yapılan satışlarda orjinallik sorgusunu kesinlikle yapmalısınız. Sırlı bitkiler macunu satış yapmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca Sırlı bitkiler macunu Sonteklif mağazamızdan da satışlarımız aktiftir fakat sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde sürpriz hediyeler ve indirimler kazanabilmektesiniz.

Yukarı Çık