Sonteklif.com

Online Satış Yap

İnternetten satış artık çok daha kolay. Sonteklif'te hergün yüzlerce alıcı ve satıcı binlerce alışverişi güvenle tamamlıyor.

Sonteklif'te yerinizi alın ve internetten satışa kolayca başlayın. Hemen üye olun, ilk listelemenizi ücretsiz* ekleyin!

Satış Yap

Dükkan aboneliği ile internette size ait bir sanal dükkanınız olsun, tüm ürünlerinizi ücretsiz listeleyin ve ek avantajlardan yararlanın. Dilerseniz XML Servisi ile binlerce ürünü zahmetsizce satışa çıkarın.

İnternetten satış nasıl yapılır

Sonteklif'te internetten satış hem kolayca hem de listeleme ücreti ödemeden* yapılır. Ürün sayısı fazla değilse veya satışını yapacağınız ürün kullanılmış ise dükkan açmadan satışa başlayabilirsiniz.
Sonteklif'te Satış Yapmanın Avantajları
Listeleme Ücreti Ödemeyin Listeleme Ücreti Ödemeyin

İlk listelemenizi tamamen ücretsiz* ekleyerek satışa hemen başlayabilirsiniz. Üstelik ürün resimleri için de ek ücret ödemezsiniz. Başla »

Düşük Komisyon, Kampanyalar Düşük Komisyon, Kampanyalar

Satışlardan yüzde 7 komisyon ödeyerek daha ucuza satın, daha çok satın. Maliyetsiz taksit kampanyaları ile satışlarınızı arttırın.

Ertesi Gün Ödeme Alın Ertesi Gün Ödeme Alın

Alıcının nasıl ödeme yaptığından (taksitli vs.) bağımsız olarak Güvenli Alışverişin ertesi iş günü paranız hemen hesabınızda.

Uygun Fiyatlara Dükkan Açın Uygun Fiyatlara Dükkan Açın

Çok uygun fiyatlarla internette dükkan sahibi olun, özgurce ve sınırsız listeleyin, ek fırsatlarla satış hacminizi arttırın. Dükkanlar »

Tedarikçi Entegrasyonu (XML) Tedarikçi Entegrasyonu (XML)

XML Servisi ile, XML dosya linkinizi sisteme tanıtın, binlerce ürün otomatik listelensin ve hep güncel kalsın, satışa hızlı ve kolayca başlayın.

Kolay Kullanılabilir Arayüz Kolay Kullanılabilir Arayüz

Satış fonksiyonları öylesine kolay ve kullanışlıdır ki internetten satış konusunda bilginiz olmasa da kullanıcı hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Zengin Ödeme Seçenekleri Zengin Ödeme Seçenekleri

Sunulan alternatif ödeme seçenekleri ile hiçbir müşteriyi kaçırmayın. Kredi kartsız alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar da düşünülmüştür.

Güvenli Ödemeler Alın Güvenli Ödemeler Alın

İnternette 8 yılı aşkın tecrübe ile oluşturulan güvenlik altyapısı ve güvenlik birimi personeli sizi sahteciliğe karşı koruma altına alır.

Hızlı Sipariş Bilgilendirmesi Hızlı Sipariş Bilgilendirmesi

SMS Servisi ile cep telefonunuza satış sonrası bilgi mesajı ulaşır, teslimatı geciktirmez, daha hızlı ve daha iyi hizmet verirsiniz.

İnternetten Satış Nasıl Yapılır

İnternetten satış yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İlk listelemenizi tamamen ücretsiz* oluşturarak gerçek satışa dakikalar içerisinde başlayabilirsiniz. Listelemelerinize ek özellikler ekleyerek ürünlerinizi öne çıkarabilir ve ücretsiz* listelemelerinizi zenginleştirerek satış şansınızı arttırabilirsiniz. Sonteklif'te online satışı ücretsiz* olarak deneyebilirsiniz.


Online Satış Yap

Sonteklif’te Güvenli Alışveriş Sistemi sayesinde hem ürünleriniz hem de paranız güvende. Satışı gerçekleşen ürünlerinizin ödemesi güvenli havuz hesabında tutulur ve ürün satışı sonlandıktan kısa bir süre sonra dilediğiniz banka hesabına aktarılır. Bu sistem sayesinde olası kötü niyetli kişilerden ürün satış bedelini tahsil edememe riski ortadan kalkmış olur.


Ürün Satışını Denemek Ücretsizdir

Online satış yapmak için sermayeye ihtiyacınız yok. Sonteklif internetten satış yapabileceğiniz güvenli ortamı sunan bir ürün satış sitesi. Deneme amaçlı ilk listelemeniz ücretsizdir*, düşük komisyon oranı ile kısa sürede ve hızlı satış yapın.


İnternetten Ürün Satmak

Yeni veya ikinci el(2. el) ürün/eşya satmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. İnternetten bilgisayar, cep telefonu, saat, sağlık ve bebek ürünleri, elektronik, kozmetik vb. ürün satışı yapabilirsiniz. Hemen satış yapmaya başlamak için ücretsiz üye olun.

* Ücretsiz satış hakkında bilgilendirme: Sonteklif'i denemeniz için ilk listelemenizden listeleme ücreti alınmamaktadır. Bu listelemelerden satışınız olması durumunda hizmet komisyonu bedeli (%7) satış tutarından kesilecektir. Ücretsiz listelemenin kötüye kullanımı tespit edilirse üyelik hesabınız sonlandırılabilir. Denemeniz sonrası Sonteklif'ten memnun kalmamanız durumunda bize ulaşarak üyeliğinizin iptalini isteyebilirsiniz. Gizlilik Politikası için lütfen tıklayın.

Yukarı Çık