Sonteklif.comSanDisk Cruzer Fit 16GB Usb Bellek (SDCZ33-016G-G35)

 
Fiyat : 45,99 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
SanDisk Cruzer Fit 16GB Usb Bellek (SDCZ33-016G-G35) özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • ilzeshop
 • Garanti:
 • 6 - 12 Ay

SanDisk Cruzer Fit 16GB Usb Bellek (SDCZ33-016G-G35) açıklamaları

CRUZER FİT™ - 16 GB

SDCZ33-016G-B35

Bir bakışta

 • Sade tasarım
 • Kısıtlı alanlar için ideal
 • Kişisel dosyalarda şifre koruması ve şifreleme††
 • 4GB, 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB'lik* kapasiteleri mevcuttur

Tam ürün açıklaması

16GB* Cruzer Fit™ USB Flash Sürücü sadedir ve zekice tasarlanmıştır. Çok az yer kaplayan tasarımı sayesinde dizüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, TV'ler ya da araç ses sistemlerine taktığınız bu sürücüyü çarpma korkusu yaşamadan sürekli taktığınız yerde tutabilirsiniz. Kapladığı küçük yere rağmen saklama kapasitesinin genişliği sizi şaşırtacak çünkü sevdiğiniz resimler, müzik dosyalarınız ve video koleksiyonlarınızın tamamı için yeterli alanı vardır. Küçük boyutu sayesinde aile ve arkadaşlarınız ile paylaşım da kolaydır. Ayrıca 16GB Cruzer Fit USB Flash Sürücü ile birlikte gelen SanDisk SecureAccess™ yazılımı1 sayesinde gizli bilgileriniz gizli kalırken YuuWaa™ tarafından sunulan güvenli online yedekleme yazılımı2 (tercihe bağlı olarak 2 GB'lik* kapasiteye kadar mevcuttur) sayesinde ek bir korumadan da yararlanabilirsiniz.

  Özellikler ve avantajlar

  • Sade tasarımı tablet bilgisayarlar, araç ses sistemleri ve diğer küçük cihazlar için mükemmeldir
  • USB yuvalarına tam oturduğundan hasar görme riski yoktur
  • SanDisk Secure Access™ yazılımı, özel parolası ve otomatik 128-bitlik AES şifrelemesi olan özel dosyaları korur††
  • Kişisel dosyalarınızı özel klasörünüze veya "vault" klasörüne sürükleyerek kolaylıkla bırakabilir ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz 
  • 4GB, 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB'lik* kapasiteleri mevcuttur

  Daha fazla dosya depolamak için ihtiyacınız olan kapasite

  16GB'lik Cruzer Fit USB Flash Sürücülerinde en sevdiğiniz video, fotoğraf, müzik ve büyük boyutlu iş dosyaları ile fazladan depolama alanı gereken tam HD3 video ve yüksek çözünürlüklü resim dosyalarını bile depolayıp hemen paylaşabileceğiniz fazlasıyla alan bulunur.

  Küçük ama mükemmel bir tasarım

  2 cm'den biraz fazla uzunluğu ile 16GB Cruzer Fit USB Flash Sürücü ürün yelpazemizin en küçüğüdür, ayrıca kapaksız ağırlığı 1,4 gram olduğundan inanılmaz derecede hafiftir.  Sade tasarımı ile alan açısından en kısıtlı ya da tuhaf yerlere kolaylıkla takılabilir ve darbe görmesi neredeyse imkansızdır. USB Flash Sürücüyü avucunuzda çok rahat bir şekilde tutabileceğiniz için cebinize rahatça sığdırabilir ve anahtarlığınıza takabilirsiniz.

  SanDisk sizi korur

  SanDisk SecureAccess yazılımı, işle ilgili sunumlarınız veya hukuki belgeleriniz gibi kişisel veya önemli dosyalarınızı kolaylıkla korumanızı sağlar. Bu dosyaları yalnızca vault klasörüne taşıyarak bunların kişisel bir parola ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesiyle1 korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle de sürücüyü taşırken veya güvenli bir şekilde saklarken özel dosyalarınız kişisel ve güvende kalmaya devam eder.

  Uyumluluk

  16GB Cruzer Fit Flash Sürücü, USB 2.0 bağlantı noktası olan dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için uygundur.

  Güven ve performans

  SanDisk, USB Flash Sürücülerini güvenilirliği en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek ürettiği için önemli dosyalarınızı 16GB'lık Cruzer Fit USB Flash Sürücüde güvenle depolayabilirsiniz. Bu sürücülerle hem özel hem iş dosyalarınızı istediğiniz şekilde güvenle kullanın. Cruzer Fit USB Flash Sürücülerinin beş yıllık garantisi vardır.

   Cruzer Fit USB Flash Sürücü karşılaştırmalarda nasıl? SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan USB Flash Sürücülerde geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. Cruzer Fit USB Flash Sürücünün size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

   Doğru USB kapasitesini seçmenin basit bir yanıtı yoktur. Tamamen neyi ne kadar depolamak istediğinize bağlıdır. Örneğin tek bir Full HD video, birkaç gigabayt yer kaplayabilir. Çizelge, her kapasitenin depolayabilecekleri konusunda size bir fikir vermek için tipik bir fotoğraf, video, müzik ve ofis karışımı göstermektedir.

   Fotoğraf Galerisi

   • image

   Özellikler

   Kapasiteler 4GB, 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB*
   Depolama uyumluluğu Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Mac OS X v10.5+ ve Linux
   Yedekleme yazılımı Windows XP, Windows Vista, Windows7, Windows 8 ve Mac OS X v10.5+
   USB bağlantı noktası Yüksek hızlı aktarım için USB 2.0 bağantı noktası gereklidir
   Üretildiği ülke Çin
   Materyal Silikon ve plastik
   Boyutlar 21,59 mm x 14,73 mm x 6,165 mm (0,85 x 0,58 x 0,27 inç)
   Çalışma sıcaklığı 0°C ila 35°C
   Depolama sıcaklığı -10°C ila 70°C
   Destek Beş yıllık sınırlı garanti**
   Ürün Kapasite 16 GB
   SanDisk'e® güvenin

   Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek çok ayrıntılı testlerden geçtiği için her ürünün üstün kalitesinden, performans ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

   *1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz.

   **"Sınırlı" garantiyi tanımayan bölgelerde 5 yıl garanti.

   †† Parola koruması, 128-bit AES şifrelemesini kullanır ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Mac OS + tarafından desteklenmektedir (Mac için yazılım indirmek gerekmektedir, bkz. ).

   Yukarı Çık