Sonteklif.comRedline Ts 4000 HD +15 AY FULL PAKET HEDİYELİ

 
Fiyat : 630,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
Redline Ts 4000 HD +15 AY FULL PAKET HEDİYELİ özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • AhmetBerbe226429
 • Garanti:
 • 18 - 24 Ay

Redline Ts 4000 HD +15 AY FULL PAKET HEDİYELİ açıklamaları

REDLİNE HD UYDU ALICILARI ARASINDA YERİNİ KORUYAN REDLİNE TS4000 HD EN UYGUN FİYAT İLE SINIRLI SAYIDA KAMPANYADA...

Full HD görüntü kalitesi şifreli kanalları izleme olanağı

indirimli fiyat redline hd uydu alıcısı
1080p yüksek çözünürlükte görüntü ile TV keyfini şimdi yeniden Yaşayacaksınız…

 

2 Yıllık Youcam Server  
( Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline TS 4000 mini cihazlarda  2 yıllık ücretsiz olarak hediye edilmektedir.) Wi-fi Anten Hediyeli 
Piyasa değeri 45 TL olan , uzun menzilli wi-fi anten cihazla billikte hediye olarak verilmektedir.Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden , internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Cihazda ayrıca Ethernet kablo girişi de bulunmaktadır. 

Akıllı Kumanda Hediyeli 
Kumanda Kargaşasına Son !!! Redline akıllı kumanda ile , Televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile , hem uydu alıcınızı, hemde televizyonunuzu kumanda edebilirsiniz. 


Online Movies (Seç İzle Özelliği) 
Film izleme özelliği ile , binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip , sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir , istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik , redline 4000 ile hediye olarak verilmektedir.   

CA Kart Girişli 
Kart girişi sayesinde, belgesel ,sinema, vs..  kartları herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz. 
Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir. 
Redline Ts 4000 HD +15 AY FULL PAKET HEDİYELİ 1501019877 

Ev eğlenceniz için hiç olmadığı kadar ileri seviyede gerçekliğin tadını çıkarın. Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor. Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle gerçekliği keşfedin. 

Redline Ts 4000 HD +15 AY FULL PAKET HEDİYELİ 1501019878 
 

Eğlenceyi yepyeni bir şekilde izlemeye hazır olun. Redline'nin gelişmiş Full HD teknolojisi, HD film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca HD görüntü kalitesi artar ve daha net, sizi içine alan görüntüler sunmak üzere gölgelenmeyi ortadan kaldırır. Daha önce, bu kadar yüksek düzeyde bir gerçeklik sunan, böyle bir HD deneyimi asla yaşamadınız. 

ZAMANLIYICI ÖZELLİĞİ Redline Ts 4000 HD +15 AY FULL PAKET HEDİYELİ 1501019879 

Redlinenin önceden proğramlama özelliği sayesinde, çok beğendiğiniz dizi , spor veya eğlence proğramlarını evde olmadan da komut verip kayıdedebilirsiniz. Daha sonra bu kayıtları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. 
İstediğiniz kanalı , istediğiniz saatte kayıt etmeye başlar ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz. 


USB KAYIT ÖZELLİĞİ 
Redline Ts 4000 HD +15 AY FULL PAKET HEDİYELİ 1501019880 

Redline ts-4000 HD ile artık, tabletiniz veya akıllı telefonunuz ikinci bir ekran olarak kullanılabiliyor. Dlna Özelliğini kullanarak, telefon ,tablet vs.. istediğiniz görüntüyü televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz

Eksiksiz Kutu İçeriği 
Redline TS 4000 HD geliştirilmiş akıllı kumanda, Altın uçlu hdmi kablo, Wi-fi anten, Pil ve kullanım klavuzundan oluşan eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.

Yukarı Çık