Sonteklif.com
#16056685 |

PVPBot++ 20 Days

 
Fiyat : 55,00 TL

Adet :
9999 adet kaldı

Teslimat : Hemen Teslim

Sonteklif Taksit Seçenekleri
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade
 • Ürün Yorumları
 • Satıcı Yorumları
 • Soru / Cevap
PVPBot++ 20 Days özellikleri
 • Marka:
 • Diğer
Tek Çekim
Tek çekimde tüm kredi, banka (atm) ve ön ödemeli kartlar geçerlidir. Kart puanlarınız (Bonus vb.) ile de alışveriş yapabilirsiniz.


- ATM'den Akbank'a, YapıKredi'ye, QNB Finansbank'a ve ZiraatBank'a yapılan havale işlemleri masrafsızdır.
- ATM'den İş Bankası'na yapılan işlemlerde masraf 2.5 TL'dir.
Alternatif Ödeme
Taksit Seçenekleri
Axess Kart
Peşin Fiyatına
3 Taksit veya
6 - 9 Taksit
World Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Maximum Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Advantage Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Bonus Kart
3, 6 veya 9 Taksit
CardFinans
3, 6 veya 9 Taksit
Paraf
3, 6 veya 9 Taksit
Teslimat Ücreti : Kargosuz / Online Teslimat
Ürünün Bulunduğu Yer : İstanbul
Gönderim Alanı : Tüm Türkiye'ye gönderim yapılmaktadır.
İade ve cayma hakkı kullanımı yürürlükteki "Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik" kapsamında gerçekleşecektir.
Ürünü size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Detay »
O Lütfen bekleyin.
O Lütfen bekleyin.
Soru: Kargo ücretini kim ödeyecek?
Cevap: Ürün size "Online Teslimat" olarak gönderilecektir.
Soru: Ürünün durumu nedir?
Cevap: Ürün "Yeni - Sıfır" durumdadır.


Yukarıdakiler sorunuzu cevaplamadı mı?
Mesaj Gönderin

PVPBot++ 20 Days açıklamaları

 

MemoryBreak - PVPBot++ | Metin2 için tasarlanmış yapay zekalı bot

PVPBot++ sayesinde siz bilgisayar başında değil iken hesabınız belirlenen ayarlarda sonsuza kadar kasılır, aynı şekilde geliştirilmiş anti ban özellikleriylede gerçek bir oyuncu gibi davranır, bot olduğunuzu kimse anlayamaz ve asla ban yemezsiniz.

 

PVPBot++ tüm pserver sunucuları desteklemez!

PVPBot++ does not support all pserver servers!

 

PVPBot++ 20 Days lisansı ile range wait damage kullanamazsınız.

You cannot use range wait damage with PVPBot++ 20 Days license.

 

Sunucu taraflı korumalarda damage özellikleri verimli çalışmaz.

In server-side protections, damage features do not work efficiently.

 

Oluşabilecek uyumsuzluk sorunları, hizmetin aksama süresi ve kesintilerinden sorumlu değiliz.

We are not responsible for any incompatibility issues, service disruption time and interruptions that may occur.

 

Lisans anahtarı sadece 1 bilgisayarda çalışır, başka bilgisayarda kullanmak isterseniz tekrar almalısınız.

The license works only on 1 computer, if you want to use it on another computer, you have to buy again.


Copyright 2020, MemoryBreak tüm hakları saklıdır.

Copyright 2020, MemoryBreak all rights reserved.


Satın alan herkes satış sözleşmesini kabul etmiş olur.

 • Bu ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 (ğ) gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin 9. maddesinin 1.fıkrası kapsamında yer almamaktadır.

MemoryBreak Uygulamaları Kullanıcı Sözleşmesi

 • Taraflar

İşbu sözleşme “MemoryBreak”  ile MemoryBreak  uygulamalarından yararlanan Kullanıcı ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girmiştir. Bu sözleşme mevcutta MemoryBreak müşterisi olan kurumların son kullanıcılarını ilgilendirir ve ana Lisans sözleşmesinin ekidir. Bu sözleşme MemoryBreak Uygulamasını kullanacak kullanıcıların Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

Kullanıcıların Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

 • Bilgilerin Kullanılması

MemoryBreak olarak Kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca hiçbir kişisel verisi tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır. Kullanıcıya ait uygulama içerisindeki bilgiler (tercihler) Kullanıcının tercihlerini sıfırlaması, uygulamayı kaldırması gibi aksiyonlar ile cihaz içerisinden silinebilir.

 • Bilgilerin Paylaşılması

MemoryBreak olarak Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmadığı açıklanmıştır. İşbu sözleşmeye dayanarak kayıt altında olmayan veriler üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır.

 • Kullanıcı İzinleri

Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.

 • İnternet İzni

Bu izin uygulamanın çalışması esnasında kurumun merkezi sunucusu üzerinde bulunan servislere erişimi için kullanılır. Bu erişim esnasında kullanılacak olan internet bağlantısı kullanıcı sorumluluğundadır.

 • Depolama İzni

Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verir.

 

 • Fikri Mülkiyet Hakları

Uygulamanın (genel görünüm, tasarım, metin, imge, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik verileri, MemoryBreak markası, uygulanan iş metodu ve iş modeli, yazılım kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm unsurları MemoryBreak’e aittir ve/veya MemoryBreak  tarafından üçüncü bir kişiden alınan telif hakkı altında kullanılmaktadır. Fikri ve Sınai haklar kapsamında korunan MemoryBreak'e ait tüm bu unsurlar önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, yeniden satılamaz, paylaşılamaz, dağıtılamaz, sergilenemez, Kullanıcı Sözleşmesi kapsamı dışında kullanılamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapılamaz veya hazırlanamaz, aksi şekilde davranılması halinde, sorumlu kişi/kişiler MemoryBreak ’nin uğradığı zararı ve/veya lisans verenler de dahil üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı MemoryBreak ’den talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.

 • Hizmet ve Gizlilik Koşulları

MemoryBreak, kişisel bilgi ve veri güvenliğini önemsemekte ve bu hususta gerekli olan tüm tedbirleri almaya özen göstermektedir. Kullanıcılar da Uygulamayı kullanarak işbu gizlilik sözleşmesi hükümlerine uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
İşbu Gizlilik Sözleşmesi, Uygulamanın tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.
Kullanıcıların bilgilerinin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi MemoryBreak'in birinci önceliğidir. Bu nedenle Kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler sözleşmede belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Uygulamadaki sistemle ilgili sorunların tanımlanabilmesi ve Uygulamada çıkabilecek muhtemel sorunların acil olarak giderilmesi için, MemoryBreak gerektiğinde Kullanıcıların IP adresini, cihaz üzerindeki tarihçe bilgilerini kaydedebilir ve bu kayıtları anılan bu amaçlarla kullanabilir.
Uygulama kapsamında elde edilen bilgiler MemoryBreak tarafından Kullanıcının kimliği hiç bir şekilde açığa çıkarılmaksızın sadece çeşitli istatistiki değerlendirmeler dahilinde kullanılabilir.
MemoryBreak, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar;
Hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,
MemoryBreak’in, Kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,
Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda Kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi halleri,
Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu haller.
MemoryBreak, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi taahhüt etmektedir.
MemoryBreak, işbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördüğü zamanda Uygulamada yayınlamak şartıyla değiştirebilir. MemoryBreak'in değişiklik yaptığı gizlilik bildirimi hükümleri Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilir.


İşbu Gizlilik Sözleşmesi, 8 (sekiz) maddeden ibaret olup Uygulama Kullanıcı Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

PVPBot++ 20 Days

Fiyatı: 55,00 TL
18,33 TL x 3 Taksit
HEMEN AL
SEPETE EKLE
7393 kişi tarafından incelendi
Sonteklif'te daha fazla PVPBot++ 20 Days var.

Yukarı Çık