Sonteklif.comParrot Parlux Su Bazlı Yağlı Boya 0,75 Litre Siyah

 
Fiyat : 87,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
Parrot Parlux Su Bazlı Yağlı Boya 0,75 Litre Siyah özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • Emirgan_Avm
 • Garanti:
 • 18 - 24 Ay

Parrot Parlux Su Bazlı Yağlı Boya 0,75 Litre Siyah açıklamaları

Ürün Tanımı:
PARLUX Su bazlı alkid reçine esaslı üniversal son kat boyadır. Solvent bazlı yağlı boyalar yerine üretilmiş su ile inceltilen üstün özellikte bir boyadır. Ahşap, metal, sıva gibi bir çok yüzeye uygulanabilir. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır. çevreci bir boyadır. Yanıcı parlayıcı değildir. Örtücülüğü yüksek, uygulaması son derece kolaydır.
Uygulama Alanları:
PARLUX İç ve dış mekânlarda ahşap, demir-çelik, beton, brüt beton, sıva, betopan, alçıpan, OSB, MDF yüzeylerde ve mobilyalarda uygun astar ile güvenle kullanılır.
Uygulama Aletleri:
Rulo,fırça
Uygulama Yüzeyleri:
her türlü ahşap ve metal yüzey
Uygulama:
Boyanmamış yüzeyler ve boyalı yüzeylere uygulanabilir. Su bazlı olduğu için alttaki boyayı oynatmaz.Uyulama sırasında dökülen boyalar ve boya gereçleri kurumadan yaş iken su ile rahatlıkla temizlenebilir. Uygulama yapılacak yüzeyler yağ, kir, pas ve kabarmış boya kalıntılarından arındırılmalıdır. +5°C ile +30°C arasında, fırça, rulo veya püskürtme ile uygulayınız. Eski boyalı yüzeyler mutlaka zımpara yapılmalıdır. Kullanılan aletleri, uygulamadan sonra su ile temizleyiniz. Daha sonra uygun astar ile astarlama yapınız. İnce zımpara ile yüzeyi düzelttikten sonra son kat olarak PARLUX Boya, fırça, rulo veya püskürtme metotlarından biri ile uygulanabilir.
Özellikler:
Avrupa Birliği 2010 VOC yönetmeliğine uygun. Zararlı solvent içermez.Bir çok yüzeye çok iyi yapışır. Özellikle metal yüzeylere mükemmel yapışma özelliği vardır.Parlaktır. Mükemmel parlaklık direnci vardır ve uzun süre parlaklığını korur. Solventli boyalar gibi parlaklığını kısa sürede kaybetmez. Son katlarda zaman içerisinde yaşlanmadan kaynaklanan sararma, dökülme veya çatlama yapmaz. Dış şartlara; UV ve hava şartlarına dayanıklıdır. Çok iyi yayılma özelliği vardır. Rulo veya fırça izi bırakmaz. Akma damlama yapmaz.
Teknik Özellikler:
Bir çok yüzeye çok iyi yapışır. Özellikle metal yüzeylere mükemmel yapışma özelliği vardır.Parlaktır. Mükemmel parlaklık direnci vardır ve uzun süre parlaklığını korur. Solventli boyalar gibi parlaklığını kısa sürede kaybetmez. Son katlarda zaman içerisinde yaşlanmadan kaynaklanan sararma, dökülme veya çatlama yapmaz. Dış şartlara; UV ve hava şartlarına dayanıklıdır. Çok iyi yayılma özelliği vardır. Rulo veya fırça izi bırakmaz. Akma damlama yapmaz.
İnceltme:
Rulo veya fırça ile uygulama kıvamına getirmek için %5-10, püskürtme tabancası ile uygulama yapmak için %10-20 oranında su ile inceltiniz.
Renk:
Beyaz

Yukarı Çık