Sonteklif.comMeme kanserine karşı önleminizi alın BREASTLIGHT

 
Fiyat : 999,90 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
Meme kanserine karşı önleminizi alın BREASTLIGHT özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • feanorr
 • Garanti:
 • 18 - 24 Ay

Meme kanserine karşı önleminizi alın BREASTLIGHT açıklamaları

Meme kanserinde erken dönemde tedavi için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir görüntüleme yöntemi. 

Kırmızı ışık yardımıyla meme dokusundaki en ufak değişimleri gözle kontrol edebilir ve erken dönemde önlem alabilirsiniz. 

Meme kanserine karşı uzmanlar her altı ayda bir mamografi çekilmesini tavsiye ediyorlar. 

Breastlight işte bu konuda tam aradığınız bir yöntem. Çantanıza koyun ve dilediğiniz her yere götürün. 

 

3 iş günü içinde teslim ediyoruz.

 

BREASTLIGHT CİHAZ TANITIMI

Digital Ekran

 

Ekranda dört sembol vardır

 

1.     Parlaklık ayar göstergesi  size, seçtiğiniz ışık parlaklığını gösterir. Parlaklık derecesi dört kademelidir.

 

2.     Pil göstergesi pilin ne kadar dolu olduğunu gösterir. Pilin şarj edilmesi gerektiğinde bu sembol yanıp sönerek sizi uyarır.

 

3.     Eğer cihaz normalden fazla ısınırsa ekranda sıcaklık göstergesi belirir. Yeterince soğuyana kadar yanıp sönecektir. 

4.     Breastlight en son kaç gün önce kullandığınızı gösterir. Bu bilgi kontrollerinizi düzenli yapmanızı hatırlatmaya yardımcı olur

 

 

 

Başlamadan Önce

 

Cihazınızı kullanmadan önce şarj etmeniz gerekir. Cihazın alt kısmındaki girişe elektrik kablosunu takın.

 

İlk şarj için 4 saatlik bir şarj gerekecektir. Pil tümüyle dolduğunda  ekrandaki pil sembolü sabit hale gelecek ve hareket etmeyecektir. Ve tüm yatay çubuklar görünecektir.

 

 

Işık

 

BreastLight ‘ta dokunmatik sensör teknolojisi kullanılır. Bu sensörün aktive olması için cihazın açık olması ve  lenslerin cildinizle temas etmesi gerekir.  Breastlight’ ı açtıktan sonra sensörlerin aktive olması birkaç saniye sürer, dolayısıyla cildinize dokundurmadan önce bir süre bekleyin.

Cihazın ışıkları açıkken direk ışıklara bakmayın. Bu ışık gözünüzde uzun süreli bir hasara neden olmaz ama kısa süreli göz kamaşması ve görme sorunları çıkarabilir.

Breastlight ışıkları görünebilir dalga boylarındadır. Kesinlikle güvenlidir ve cildinizde ve meme dokuda hiçbir soruna neden olmaz.

Kullanılan ışık nedeni ile cihazınız ısınacaktır, endişe edilecek bir durum değildir.

 

 

Bakım ve Temizliği:

 

BreastLight, temiz hafif nemli  ve yumuşak bir bezle temizlenebilir .Şarj ederken temizlenmemelidir ve şarj bölümünün kapağı kapalı olmalıdır.

 

•    BreastLight suya dayanıklı bir cihaz değildir.

 

•    BreastLight’ı duşta iken veya nemli banyoda kullanmayın.

 

•    Asla akan su altına tutmayın.

 

 

 

 

 

 

DETAYLI KULLANIM BİLGİSİ

 

1 . Evinizde mümkün olduğunda karanlık olabilecek bir oda bulun. Oda ne kadar karanlık olursa kullanımınız o kadar rahat olacaktır.Ayna karşısında durabilirseniz daha rahat görebilirsiniz. Banyo da uygulama için elverişli olabilir.Rahat bir pozisyon alın.  Ayakta durabilir veya oturabilirsiniz.

 

2 .  Pek çok kullanıcı cihazı hareket ettirebilmek için krem gibi yağlı bir madde kullanır.

 

Kullanacağınız krem veya jeli tüm göğsünüze uygulayabilirsiniz. Fazla kremi işiniz bittikten sonra silerek temizleyebilirsiniz.

 

Sadece su bazlı kremler kullanmaya özen gösterin. Yağ bazlı kremler (bebek yağı gibi – petrokimya içerikli ürünler gibi)Breastlight ‘ınıza zarar verebilir.

 

Cihazınızla beraber bir krem verilecektir, dilerseniz aynı kremi daha sonra web sayfamızdan da alabilirsiniz.

 

Eğer bu tip ürünlere alerjiniz varsa kutudan çıkan da dahil olmak üzere hiçbir ürün kullanmayın

 

3 . Işıkları kapatın ve gözlerinizin karanlığa alışması için bir süre bekleyin .

 

Breastlight ‘ınızı açın ve ışık ayarını en aza getirin ki gözünü rahatsız etmesin. Cildinize temas ettirdiğinizde ışık kuvvetlenecektir.

 

Breastlight ı göğsünüz  alt bölümüne yaslayın ve hafifçe bastırın.Teması iyi sağladıysanız ışık kenarlardan dışarı taşmayacaktır ve göğsünüzün iç dokusu belirecektir. Gördüğünüz koyu çizgiler kan damarlarınızdır. 

 

4. Dört farklı ışık parlaklık ayarı vardır .Cihazınızın üzerindeki düğmeye basarak ışık parlaklığını değiştirebilirsiniz. Genellikle büyük göğüslerin daha parlak ışıkla kontrol edilmesi gerekir. Sizin için uygun olan ışığı bulana kadar deneyin. Işık çok az olduğunda kan damarlarını net olarak göremezsiniz. Çok fazla olduğunda detaylar kaybolacaktır.

 

 

5. Breastlight’ı yavaşça göğüsün farklı bölgelerine kaydırın ve diğer bölgeleri görmeye çalışın.

Göğsünüze doğru pozisyonu vermek için diğer elinizi kullanabilirsiniz. Böylece lenslere de aşırı basınç yapmamış olursunuz. Kullanmaya devam ettikçe el değiştirmek ve farklı bölgeleri görebilmek konusunda daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz.

 

6. Göğüs dokusu koltuk altına kadar devam eder  ve omuzlarınıza doğru çıkar. Bu bölgeleri de kontrol ettiğinizden emin olun. Gerek yukarıdan baktığınızda gerekse aynadaki yansımaya baktığınızda tüm bu bölgeleri görebilirsiniz.

Göğüs ucunun tam arkası da dahil olmak üzere tüm bölgelerinizi titizlikle kontrol edin.

Kontrolün herhangi bir sırası yada prosedürü yoktur. Göğüs şekilleri farklılık göstermektedir ancak kendinizi en iyi kendiniz bilirsiniz. Dikkatlice gözlemlemeniz yeterlidir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BREASTLIGHT NEDİR?

BREASTLIGHT NEDİR ?

 

Breastlight  meme dokunuzun içini görmenizi sağlayan bir üründür. Meme dokusuna güçlü bir ışık vererek çalışır.

Tamamen güvenli ve kullanımı kolaydır.

Kadınların% 80'ini  meme kanserinde farkındalık kontrollerini breastlight ile yaparken kendilerini daha güvende hissettiklerini anlattılar.

Biz buna aydınlanmış meme farkındalığı diyoruz.

 

BREASTLIGHT NASIL KULLANILIR ?

 

Karanlık bir odayı seçin;  oda ne kadar karanlık olursa kullanımınız o kadar rahat olacaktır.

Ayna karşısında durabilirseniz daha rahat görebilirsiniz

Jeli göğsünüze sürün

Breastlight ‘ınızı açın ve göğsünüzün alt bölümüne yaslayarak hafifçe bastırın. Aydınlanmış göğsünüze baktığınızda içini görebilir ayna karşısında daha rahat izleyebilirsiniz.

 

 

NE GÖRECEKSİNİZ  ?

 

 

Memenizde ki  damarlar ve diğer kan damarlarını koyu gölge olarak  göreceksiniz. Bu tamamen normaldir.

Meme başı etrafında küçük noktaların bir daire görebilirsiniz - bu meme bezlerinin bir parçasıdır. Bu da tamamen normaldir.

Bu resimler normal sağlıklı meme örnekleridir

 

 

Breastlight’ı kullandıkça birkaç ay içerisinde göğsünüzde normal olan ve olmayan görüntüleri anlar hale geleceksiniz. Meme içindeki görüntü dışı kadar normal gelecek size.

 

Meme kanserinde en önemli konu değişiklikleri zamanında fark edebilmektir.

 

NE GÖRMEYİ BEKLEMELİYİM  ?

 

Breastlight ile göğsünüze baktığınızda bazı karanlık bölgeler görebilirsiniz. Bu bölgeler bazı anormal durumlardan kaynaklanabilir. Bu bölgeler hakkında bilgi almak için aile hekiminize danışabilirsiniz veya ileri tetkik için uzman hekimlerle görüşebilirsiniz.

Aşağıda bazı örnek fotoğraflar görebilirsiniz.  

 

 

Şüpheli gördüğünüz en küçük bir noktayı bile kontrol ettirmenizde fayda vardır. İster bir yumru hissedin ister hissetmeyin herhangi bir gölge varlığı görüyorsanız mutlaka bir doktora danışın.

 

Gördüğünüz her anormallik kanser demek değildir, unutmayın. On bulgudan dokuzu sağlanmadıkça, deformasyon görülen dokuya kanser demek mümkün değildir. Ancak en küçük bir anormallik bile baştan tespit edildiğinde karşılaşabileceğiniz problemlerden sizi koruyacaktır.

 

Herhangi bir değişiklik  veya anormallik hissettiğinizde doktorunuza danışmanız anahtar noktadır. En kısa sürede kontrol ettirmeli ve endişelerinizden  kurtulmalısınız. Eğer  herhangi bir kanserli hücre ile karşı karşıya iseniz de erken teşhis edileceğinden başarılı bir şekilde tedavi  edilecektir. Ayrıca meme kanseri tedavisinde her geçen gün yeni tedavi yöntemleri çıkmaktadır.

 

NİÇİN KARANLIK BÖLGELERİ KONTROL ETMELİYİM  ?

 

Bazı malin türlerinin erken döneminde söz konusunu bölgedeki kan akışında hızlanma olur. Yeni kan damarları oluşur ve bu işleme anjiogenezis veya re-vaskülarizasyon denir.

 

Aniiogenezis malin tümörün etrafını sarar

 

Oluşan bu damarların sayısındaki artış bölgenin karanlık görünmesine neden olur.

 

Yukarı Çık