Sonteklif.comİKİNCİ EL YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI GPA 1000

 
Fiyat : 59.000,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
İKİNCİ EL YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI GPA 1000 özellikleri
 • Durum:
 • İkinci el
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmış
 • Satıcı:
 • azizdedektor
 • Garanti:
 • 6 - 12 Ay

İKİNCİ EL YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI GPA 1000 açıklamaları

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE

1999 YILIN'dan BERİ PROFOSYONEL HİZMETİNİZDE

HER ZAMAN HER YERDE KALİTE 1 NUMARA 

%90 GARANTİLİ 10 FARKLI YER ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARLARI İLE 6 İLE 12 METRE NET DERİNLİK 

ALMAN YAPIMI OLAN GPR GÖRÜNTÜLÜ SENSÖRLÜ GPA 1000  

 

ALMAN YAPIMI OLAN GPR GÖRÜNTÜLÜ SENSÖRLÜ GPA 1000 MODELI GÖRÜNTÜLÜ EŞ ZAMANLI 3D MODELI DEFİNE VE HAZİNE ARAMALARINDA 8 ILE 12 METRE DERINLERDEKI YAPILARI BULABILMEKTEDIR.

PROFESYONEL SEVIYEDE ÇALISMA YAPANLAR IÇIN ÖZELLIKLE DERİN ARAMADA YER ALTINDAKI BÜYÜK HAZINELERI, YER ALTI SEHIRLERI BUNLARA PARALEL YER ALTINA YAPILMIS OLAN ODA, MAHZEN, MEZAR ODALARI,TÜNEL GIRİSLERİ GİBİ YERLERİN TESBİTİNDE GÖRÜNTÜLÜ GPR SERİSİNDE EN İYİ SEÇENEKLERDEN BİRİSİDİR  AYRICA BIR DÖNÜMLÜK ARAZİDE YERİN ALTINA YAPILMIS OLAN ODA 

             TÜNEL GIRİŞLİ DENEME SAHASINDA UYGULAMALI EĞİTİM VERİLMEKTEDİR.


image

 

 

AYRICA  KİRALIK OLARAK ALMA İMKANINA SAHİPSİNİZ. 
 GPA 1000 GNO serisi ile geliştirilmiş yeni GPA 1000. Özel olarak geliştirilen yüksek performanslı sensörler ve mikroişlemci 12 MT derinlerdeki büyük hazinelerin tesbitinde.yeraltındaki oda,mahzen, tünel,ve bunların içindeki hazinelerin tesbitinde GPA 1000  ile yaptıgınız bütün çekimleri bilgisayarınızda  3 boyutlu olarak inceleyebilir aynı zamanda kayıt yapabilirsiniz. 
 

 

Kontrollü kalibrasyon sayesinde mükemmel arama performansı ilk kez çok geliştirilmiş sistem sayesinde yüksek performanslı algılayıcıların kullanımı sayesinde Otomatik kalibrasyon ile mikro işlemci, izlenir, böylece kullanıcı 

GPA 1000 gpr serisiyle  her türlü arazi şarlarında arama yapabilirsiniz. Dijital ekran ile, sensör verileri ve kalibrasyon görüntüleni yüksek performansı sayesinde, 12 metre derinliğe kadar toprak değişiklikleri ve büyük hazineleri tesbit yapabilme imkanına sahip olucaksınız.

ok-hareketli-resim-0032DİKKAT!ok-hareketli-resim-0032DİKKAT!ok-hareketli-resim-0032DİKKAT!
 

 Toprak altı görüntüleme radarları diye ifade edilen cihazlarda inanılmaz derecede bilgi kirliligi ve yalan  bulunmaktadır. bu yalanlar kurumsal firma adı altında yada bazı küçük işletmeler tarafından genelde şu şekilde ifade edilmektedir. İsrail yapımı, Özel yapım,  biz yaptık, Ben kullanıyorum ben çok şey buldum benim mühendislerim şunları buldu gibi ifadeler kullanılmaktadır, Bu kişi yada firmalar derinlik söylemlerinde ise 15 mt 20 mt 30 mt gibi inanılmaz uçuk yalanlar söylemektedir. Bu söylemleri ifade eden kişi yada firmalarla çalışma yapanların sonuca gitmeleri mümkün olmayacaktır. Sözde kurumsal ve bilir kişi gibi görünen kişi yada firmalardan sadece hikayeler ve macera dinlemekten başka hiç bir çıkarları olmayacaktır. Toprak altı görüntüleme cihazları diye bilinen cihazların  çalışma sistemleri 4 ile 8 metre daha derinden tesbitler yapması mümkün degildir, hatta bazılarının algılama sensörü 2 mt derindekini bile tesbit yapamamaktadır. Son zamanlarda çok sık rasladıgımız  başka yalan söylemler ise uydu bağlantılı toprak altı görüntülemesi tesbiti yapıldıgını ifade eden kişi yada kişiler, Bunlar genelde sosyal medya ortamında faliyet göstermektedirler, Bu kişi yada kişiler sizin göndermiş olduğunuz konum üzerinden çekim yaptıklarını söylemektedirler bu söylemler kesinlikle yalan söylemlerdir. Firmamızın sahibi AZİZ SANDIKÇIOĞLU' nun Türkiye gezileri sonucunda karşılaştıkları ve bizlere ulaşan müşterilerin söylemlerinden ve yaptıkları çalışmalarda bu zamana kadar  hiç bir sonuç almadıklarını söylemektedirler. Ancak işaretleri olan müşteriler işaretlerin oldugu yerden uydu çekimi yapacağım diyen kişi yada kişilere konum gönderenlerin bölgesinde daha sonra başka kişiler tarafından kazılar ve  çalışmalar yapıldıgı görülmüştür. Sonuç itibariyle uydu bağlantısı diyerek inandıgınız kişilere gönderdiginiz konum sayesinde define oldugunu umut ettiginiz yerlerin tesbitlerini yaptıkları görülmüştür. Ancak bu tesbitlerin Hangi kurum yada devlet tarafından yapıldıgı anlaşılamamıştır. bu konuyla ilgili daha geniş kapsamlı bilgi sizlerle yooutube  kanallarımızda  logomuzun bulunduğu tüm sitelerimizde sizlerle paylaşılacaktır.

 

 

 

FİTNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ


AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
 

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

image

 

BİZİ ARAYIN SİZİN İÇİN EN İYİ CİHAZA BERABER KARAR VERELİM

image

0532-170-34-54

0542-533-10-10

0216-342-58-59

0532-747-19-17

0542-747-19-18

 

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI

image

0532-170-34-54--0542-533-10-10--0542-747-19-18--0216-342-58-59

SİZİN BÖLGENİZE EN UYGUN YER ALTI RADARI ALAN TARAMA CİHAZI  YADA      

DEDEKTÖRÜ SİPARİŞ VEREBİLİR. PTT ÖDEMELİ KAPIDA KONTROLLÜ ALABİLİRSİNİZ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

image

 

Yukarı Çık