Sonteklif.com

ASYA DEEP GOLDFİNDER A5 DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖRLER

 
Fiyat : 4.900,00 TL

Adet :
5 adet kaldı

Kargo : Ücretsiz - Ertesi gün kargo (?)

Sonteklif Taksit Seçenekleri
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade
 • Soru / Cevap
ASYA DEEP GOLDFİNDER A5 DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖRLER özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • 5
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • asyadedektor
 • Garanti:
 • 2 yıl ve üzeri
Tek Çekim
Tek çekimde tüm kredi, banka (atm) ve ön ödemeli kartlar geçerlidir. Kart puanlarınız (Bonus vb.) ile de alışveriş yapabilirsiniz.


- ATM'den Akbank'a, YapıKredi'ye, KuveytTürk'e, QNB Finansbank'a ve ZiraatBank'a yapılan havale işlemleri masrafsızdır.
- ATM'den İş Bankası'na yapılan işlemlerde masraf 2.5 TL'dir.
Alternatif Ödeme
Taksit Seçenekleri
Axess Kart
Peşin Fiyatına
3 Taksit veya
6 - 9 Taksit
World Kart
50 TL ve üzeri
3 veya 6 Taksite
+2 Taksit
Maximum Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Advantage Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Bonus Kart
3, 6 veya 9 Taksit
CardFinans
3, 6 veya 9 Taksit
Paraf
3, 6 veya 9 Taksit
Teslimat Ücreti : Ücretsiz (Satıcı öder)
Teslimat Şirketi
: PTT Kargo
Teslimat Ücreti
Teslimat Süresi : Sipariş tarihinin ertesi günü kargoya verilir.
Ürünün Bulunduğu Yer : İstanbul
Gönderim Alanı : Tüm Türkiye'ye gönderim yapılmaktadır.
İade ve cayma hakkı kullanımı yürürlükteki "Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik" kapsamında gerçekleşecektir.
Ürünü size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Detay »
Soru: Kargo ücretini kim ödeyecek?
Cevap: Ürün teslimatı size "Ücretsiz (Satıcı öder)" olarak yapılacaktır.
Soru: Ürün ne zaman gönderilir?
Cevap: Sipariş tarihinin ertesi günü kargoya verilir.
Soru: Ürünü iade edebilir miyim?
Cevap: Ürünü "Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik" kapsamında "Ücretsiz" iade edebilirsiniz.
Soru: Ürünün durumu nedir?
Cevap: Ürün "Yeni - Sıfır" durumdadır.
Soru: Ürünün garantisi var mı?
Cevap: Evet, ürünün 2 yıl ve üzeri garantisi vardır.


Yukarıdakiler sorunuzu cevaplamadı mı?
Mesaj Gönderin

ASYA DEEP GOLDFİNDER A5 DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖRLER açıklamaları

 

imageASYA DEDEKTÖRimage

TEKNOLOJİ TİC.MADEN.LTD.ŞTİ

image

KULLANICILARININ DİKKATİNE: 

Firmamızın çıkarmış olduğu ASYA DEEP GOLD FİNDER A5, ASYA DEEP GOLD FİNDER A3 Dedektör markalarının ekranı 4.3 yeni nesil renkli ekran üzerine kuruludur. 24 Bit işlem yapabilen 24  360 Mhz çalışma frekans aralıgında çalışmaktadır. kasa dizaynı 1.850 kğ ağırlığı, tutma elçekleri ve taşıma çantası, içindeki devreleri, PCB Kartı şeması,  cihazın görsel çalışma arayüz ekranları, mineralli toprakta stabilize çalışması,  kendi katogorisindeki en derin dedektörlerden biridir.  Bazı kişi ve firmalar kendi cihazlarını orjinal gibi göstermektedirler. Bu kişi ve firmalar arazide sahte yaptıkları deneme videolarıyla defineye yeni başlayanlar kandırmaktadır, bu firmalardan cihaz alanlar kesinlikle videolarda anlatılanların yarısını dahi cihazları aldıktan sonra kendi yaptıkları denemelerde göreceklerdir,  bu kişi ve firmalar başkalarının ürünlerini karalayarak  kendi sattıkları işe yaramayan, toprak ayarı tutmayan, ayrımda inenılmaz hatalar yapan eski sistem dedektörleri ve yer altı görüntüleme cihazlarını  sanki daha derin çekiyormuş gibi anlatmaktadır. bu malum firmalardan cihaz alanlar cihazın özelliklerinin yazıldığı ve anlatıldığı gibi olmadığını söylediklerinde arazide kendileri eşip deneme yapmak istediklerinde buna musade etmediklerini söylemektedirler.

 

ASYA DEEP GOLD FİNDER  A5 2023 İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

 

 5'Lİ FULL PAKET 4.900 TL

image


1 - EKRANLI DEDEKTÖR (A5 DEDEKTÖR)

2 - ALAN TARAMA CİHAZI (BİONİC AT3)

3 - SU GEÇİRMEZ TEK PARA BAŞLIĞI

4 - PARA SİKKELERİ KATALOĞU

5 - İŞARETLER KİTABI (RENKLİ ALTIN GÖZ)

 

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

RENKLİ YENİ NESİL GERÇEK 2D A5 DEDEKTÖR'ÜN  ÖZELLİKLERİ

 

 

image

Altın ayrım özelliği ;  DeepGold Finder A5 derin define dedektörü  derin arama başlığı ile toprak ve kayaların içindeki gömülü olan objeleri işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarının tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir.  Deep Gold finder A5 26x32 lik su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde  bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır.  DeepGold finder A5 altın dedektörü bulunan obje ve  parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar 41x48  derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

image

Değerli metal ayrım özelliği ; Deep Gold Finder A5 toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. Deep Gold Finder A5 altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. Gold finder A5 aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. Gold Finder A5 ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz. A5 define dedektörünü görmeden deneme ve testlerini yapmadan farklı bir cihaza karar vermediğiniz için haklı olduğunuzu göreceksiniz.

image

Deep Gold Finder altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir. Deep Gold Finder A5dedektör  değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir.  Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri %60 oranında kapatarak sadece değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.

image

DeepGold Finder A5 derin define arama dedektörü 41x48 derin arama başlığı ile toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan Deep Gold Finder A5 derin define dedektörü aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da tahmini ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. Derin define arama dedektörü Deep Gold Finder A5 rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın teknolojisidir.

image

Mineral Ayrım Özelliği ; A5 derin define arama dedektörü Deep Gold Finder A5 Dedektör her türlü arazi şartlarında %90  çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda Deep Gold Finder A5 altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir. Deep Gold Finder A5 altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde %10 da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

image

Otomatik Arama ; Deep Gold Finder A5 otomatik arama özelliği sayesinde diğer dünya dedektörlerinden farklı tasarım ve fonksiyonlarına sahiptir. Deep Gold Finder A5 otomatik arama özelliği sayesinde demir türü metal türlerini %60 kapatarak sadece değerli metal objelerin tespitinde ve tek para aramalarında kullanım için tasarlanmıştır. Gold Finder A5 dedektörü hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Otomatik arama özelliği sayesinde özellikle adresine kargo ile cihaz alan müşterilerimizin nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. A5 cihazı otomatik aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik %60 kapatarak sadece değerli  olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

image

Cihaz ayarları ; Deep Gold Finder A5 derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz. DeepGold Finder A5 dedektörü nasıl kullanabilirim ? cihaz ayarlarını karıştırabilir miyim ? gibi soruları ortadan kaldıran fabrika ayarları özelliği sayesinde sistem otomatik olarak ilk ayarlarına geri döner.

image

Diller ; A5 Deep Gold Finder altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği ergonomik tasarım son derece hafif taşınabilir yapısı sayesinde dünya ülkelerine İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

image

Deep Gold Finder A5 derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 5 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. Deep Gold Finder A5 dedektör derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda tahmini olarak olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

image​ 

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

2- İçinde bölmeler olan özel metal su geçirmez çanta.    

 

a ; Taşıma ile ilgili gerkeli            b ;  2 yıl garanti belgesi            c ;  Kullanım kitapçığı kullanım 

     maddeler içeren yazılar.                parça garantisi.

d ;  Adres siparişlerinde            e;  Mağaza ve                                f ;  Mağazamızda 60 farklı dedektör

      alırken ödeme seçeneği             eğitim ve deneme imkanı.              ederek karşılaştırabilirsiniz.

 

 

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

image

Özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda işaretlerin ve kalıntıların kaybolmuş olduğu arazilerde define aramalarında, hazine aramalarında, define cihazları ve dedektörlerine büyük yardımcı olan DİKKATT İSMİ VE MARKASI TESCİLLİ  BİONİC AT-3 A5 DEDEKTÖR İLE HEDİYE OLARAK VERİLMEKTEDİR. Bionic At-3 Alan tarayıcı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır. Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmış 2- Kişi karşılıklı kullanımda 4 adet tüp başlıkların içindeki karışımlar sayesinde ve 4 ayrım modlu frekans devre modlarıyla define olan yerlere yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle getirmektedir.  BİONİC AT-3 Alan Tarayıcıyı isterseniz Tekli Tabanca Şeklinde 2 ad tüpler ve L Kullanım özelliği sayesinde çok daha kısa zamanda çok pahalı Define cihazlarının yapamadığı işlemleri yapabilmektedir. Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. 

Altın Göz Define İşaretleri Kitabı

 

Define işaretleri kitabı almak isteyen fakat hangi kitabı alacağına karar veremeyen arkadaşlar için ilk önerim altın göz define işaretleri ve sembolleri kitabıdır.   Define üzerine yapılmış tüm araştırmaları bir araya toplamış işaretler kitabıdır,  ortalama 1000 işaretin bulunduğu  kitapta işaretlerin  bir kısmı çözüm bir kısımda  ne aradığınızı ve nasıl bir araştırma yapmanız gerektiği gibi ön bilgiler sunmaktadır.  kitap bununla-da kalmayıp Define tuzakları, definede tılsımlar, ölü gömme gelenekleri gibi bir çok alanda bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu kitabın bir diğer özelliği-de defineciliğe sıfırdan başlamış  kişilere hitap ettiği gibi  profesyonel araştırmacılar içinde ciddi destek kaynağıdır. 

ASYA DEDEKTÖR GÜVENCESİNDE 2 + 5 YIL GARANTİ
DETAY VE SİPARİŞ HATTI


0216 342 43 19

0532 514 54 71

0545 560 70 90

0536 560 70 90


ORJİNAL ÜRÜN ile ilgili görsel sonucu

A5 DEDEKTÖR 4.3 REKLİ EKRANLI DEDEKTÖR ASYA DEDEKTÖR RESMİ LİSANSLI ÜRÜNÜDÜR A5 GOLD FİNDER MARKASI ALIRKEN CİHAZ ÜZERİNDEKİ A5 YAZISINA VE  ASYA LOGOSUNA MUTLAKA DİKKAT EDİNİZ


ÜSKÜDAR ÇEVRESİNDE ORJİNAL ÜRÜN DİYE BELGESİ OLMAYAN BASİT ÜRÜNLER SATILMAKTADIR. LÜTFEN SAHTE ÜRÜNLERE DİKKAT EDİNİZ

ASYA DEEP GOLDFİNDER A5 
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTC9JaFfX0v9zAIgxT-yCWE2B0rNyX_ECy40b0PMRXXSCg-uwT1uA   

+

ÜRÜN ALIRKEN FATURANIZ VE GARANTİ BELGENİZDE ASYA DEDEKTÖR LOGOSU OLMASINA DİKKAT EDİNİZ

 

  KESİN SONUÇ İSTİYORSANIZ 

''BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİN''

SİZİN İÇİN EN İYİ CİHAZA BERABER KARAR VERELİM..

BAĞLARBAŞI-ÜSKÜDAR

 

0532 514 54 71

0536 560 70 90

0545 560 70 90

 0216 342 43 19

0216 342 43 18

ADRES VALİDE İ ATİK MAH. NUH KUYUSU CAD NO:219/2 BAĞLARBAŞI ÜSKÜDAR İSTANBUL

 

image

ASYA DEEP GOLDFİNDER A5 DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖRLER

Fiyatı: 4.900,00 TL (Ücretsiz Kargo)
1.633,33 TL x 3 Taksit
HEMEN AL
SEPETE EKLE
122 kişi tarafından incelendi

Yukarı Çık