Sonteklif.comFakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej

 
Fiyat : 1.550,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • mustafasulerya
 • Garanti:
 • 18 - 24 Ay

Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej açıklamaları

Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej


 

 

image

Yüksek motor gücü ve özel filtre sistemleri sayesinde güçlü bir yarış otomobili gibi performansını sürekli dorukta tutan Fakir Veyron Turbo Öko, uzun süreli kullanımlarda bile emiş gücünü kaybetmiyor. Ergonomik yapısı ve dinamik tasarımıyla da fark yaratan Veyron Turbo Öko Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi, 800 W motor gücü ve 200 W elektronik ayarlanabilir vakum gücü ile evinizi tozlardan arındırarak sağlıklı ortamlar sunuyor.

İki farklı filtre sistemi ile emiş gücünü sabitleyen Fakir Veyron Turbo Öko’un yıkanabilen H.E.P.A. 13 filtresi mikrop, bakteri ve ev akarlarının yüzde 99,9’unu hapsederek alerji problemlerini minimum seviyeye çekiyor.

Yeni nesil Cyclone filtre sistemi ise toz haznesi içinde hortum etkisi yaratarak hem daha fazla toz yakalıyor hem de kalın ve ince tozları ayrıştırarak H.E.P.A. 13 filtrenin daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor.

Ayrıca evcil hayvan sahipleri de turbo yer aparatının dönebilen fırçası sayesinde tüyleri derinlemesine temizleyebiliyor.

Fakir Veyron’un toz torbası gerektirmeyen sistemi 1,5 litre kapasiteli şeffaf toz haznesi ile temizliği pratik hale getiriyor. Hazne dolduğunda kapağı açıp tozları kolayca boşaltabiliyor, su ile yıkayarak tüm kirden kolayca kurtulabiliyorsunuz.

image

Cyclon Filtre: Merkez-kaç kuvvetini kullanarak toz ve kirleri hava ile sıkıştırarak hapseder. Emiş gücü kaybını ortadan kaldırır.

image

(High Efficiency Particulate Airfilter) HEPA 13 filtreler havada bulunan yüksek miktarda alerjik astım gibi solunum hastalıklarına yol açan toz akarlarını yakalayabilen ve hapseden filtrelere verilen isimdir. Bu filtre havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, havayı asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de korur. Yapısı itibariyle havadaki 0,1-0.3 mikron aralığındaki toz zerrelerini %99,95 kadar yakalayabilme özelliğine sahiptir.

image

 

Fırçalı turbo aparatı sayesinde; kedi köpek tüyü gibi temizlenmesi zor partiküllerin bile kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

 

 

 

 

Öne Çıkan ÖzelliklerModel Adı:VEYRON TURBO ÖKOMotor Gücü (watt):850Filtre Sistemi:CycloneSes Seviyesi db (A):71Emiş Gücü:200WHepa:13Hacim / Toz Kapasitesi:1,5LPerformansMotor Gücü:850Emiş Gücü:200WHava AkımıSes Seviyesi dB (A):71KullanımKablo Uzunluğu (m):5mBoru tipi:TeleskopicBoru Uzunluğu (m):92cmHortum Uzunluğu (m):1,8mÇalışma yarıçapı (m):8,5mTaşıma Kolu:VarPark Pozisyonu:Yatay/dikeyToz Torbası Dolum Göstergesi:YokHacim / Toz Kapasitesi:1,5LAksesuarAksesuar Kompartımanı:YokYer Aparatı:VarKenar Köşe Aparatı:VarHassas Yüzey / Mobilya Aparatı:YokDöşeme Aparatı:VarSert Zemin / Parke Aparatı:YokSıvı Vakumlama Aparatı:YokTurbo Aparat:VarKüçük Turbo Aparat:YokElektrikli Turbo Aparat:YokFiltreFiltreleme Sistemi:4. Jenerasyon CycloneHepa:13Motor Koruma Filtresi:VarToz Torbası (safbag):YokBoyutToplam Ağırlık:7,80kgÜrün Ağırlığı:5,80kg

Ürün ebatları:590 x 398 x 330 mm

Yukarı Çık