Sonteklif.com
Beğendiniz mi?  
  • Ücretsiz Ürün Listeleme Fırsatı
  • Ücretsiz Reklamlarla Satışlarınızı Arttırın
  • Güvenli Ödemeler Alın
  • XML Servisi İle Ürün Yükleme

Dükkan

Sonteklif'te tüm ürünlerinizi ücretsiz olarak listeleyebileceğiniz size ait bir sanal dükkanınız olsun. İster tekil olarak isterseniz XML Servisi üzerinden binlerce ürünü zahmetsizce satışa çıkarın.

Dükkan Tipi Listeleme Vitrin Kategori Vitrini Fiyat (Aylık)
Mini Dükkan Sınırsız Listeleme +
Liste Resmi Hediye
- - 14,90 TL
Midi Dükkan Sınırsız Listeleme +
Liste Resmi Hediye
5 Adet Hediye 1 Adet Hediye 29,90 TL
Maxi Dükkan Sınırsız Listeleme +
Liste Resmi Hediye
10 Adet Hediye 5 Adet Hediye 49,90 TL

Neden Sonteklif Dükkanları?

Sonteklif'te dükkan sahipleri tüm ürünlerini ücretsiz olarak listeliyor ve ekstra avantajlardan yararlanıyor. Seçtiğiniz dükkan tipine göre siz de tüm ürünlerinizi Sonteklif'te ücretsiz olarak listeleyebilecek ve vitrin, kategori vitrini gibi fırsatlardan anında yararlanabileceksiniz. Üstelik tüm listelemelerinizde liste resmi hediye!

Neden Dükkan Açmalıyım?

Ücretsiz Reklamlardan Yararlanın Ürün Reklamlarından Yararlanın

Dükkanınızda yer alan ürünlere arama motorları ile entegreli reklam çalışmamızda yer veriyoruz. Böylece internetteki potansiyel müşteri adaylarınıza daha kolay ulaşabilir ve satış sayınızı artırabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Listeleme Sınırsız Ürün Listeleyin

Sınırsız ürün listeleme ile dükkan sahibi olmayan satıcılardan çok daha fazla ürünü ücretsiz olarak listeleyin, satış sayınızı artırın.

Ön Planda Olun Ön Planda Olun

Hediye olarak verilen vitrin ve kategori vitrini özellikleri ile seçtiğiniz ürünlerde ek özellik ücreti ödemeden arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.

Ürünlerinizi Arama Sonuçlarına Ücretsiz Entegre Ediyoruz Arama Motoru Entegrasyonu

Ücretsiz* arama motoru reklam entegrasyonu ile hedef müşteri kitlenize ulaşmada reklam ağının da etkisinden yararlanabilir, satış sayınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Tedarikçi Entegrasyonu (XML) XML Servisini Kullanın

Yalnızca dükkan sahiplerine sunulan XML Servisi ile binlerce ürünü zahmetsizce satışa çıkarın, fiyat, stok ve yeni ürün güncellemeleri otomatik gerçekleşsin.

Kurumsal Görünün Kurumsal Görünün

Dükkanınız sizi diğer satıcılardan ayırır, kurumsal bir görüntü sunarak güven sağlar. Dükkanınıza isim verin, açıklama girin, dilerseniz logonuzu ekleyin.

*Ücretsiz arama motoru reklam entegrasyonu, ürünlerin stok ve fiyat durumu ile içerik kalitesi değerlendirilip uygulanmaya başlar.

Yukarı Çık