Sonteklif.comAlemGame GökTürk Gold Bar [1GB] / STOK 50GB Anında Teslimat

 
Fiyat : 99.999,99 TL

Bu ürün tükenmiştir
  • Ürün Özellikleri
AlemGame GökTürk Gold Bar [1GB] / STOK 50GB Anında Teslimat özellikleri

AlemGame GökTürk Gold Bar [1GB] / STOK 50GB Anında Teslimat açıklamaları

 

Durum : ONLINE

Teslimat Yeri : Military Camp1 Folk Village

1 Adet Ürün = 1 GB

Stok : 100 GB

Anında teslimat garantisi:  pvpgbsatisadresi olarak SMS sistemimiz aktiftir. Mesaj yolladığınızda veya gb satın aldığınızda tarafımıza sms bilgilendirmesi gelir, bu sayede sizlere 1 dakika içerisinde teslimatı yaparız. YORUMLARIMIZI OKUYABİLİRSİNİZ. BU HUSUSTA GARANTİ VERİYORUZ.

Satın alma işlemini nasıl onaylarım:   Sonteklif sağ üst taraftaki Bana özel > Alıcı İşlemlerim > Satın alma işlemlerim kısmından satın alma işleminizi onaylayabilirsiniz.

Bilgilendirme : Alıcı - Satıcı güvenliği için tüm işlem aşaması video veya ekran görüntüsü yöntemiyle kayıt altına alınmaktadır. Alıcı veya satıcı taraflı bir problem oluştuğunda gerekli mercilere kayıtlar iletilecektir. Satış işlemi başarıyla tamamlandığında kayıtlar silinmektedir.

Dolandırıcılık suçunun cezası 1 ila 5 yıl hapis cezası ve 5.000 güne kadar adli para cezasıdır. Ancak nitelikli dolandırıcılık suçu söz konusu ise bu durumda suçun cezası nitelikli halin özelliğine göre 2 ila 7 yıl hapis cezası ile 3 yıl ila 7 yıl hapis cezası ve adli para cezası olarak değişmektedir.

Yukarı Çık