Sonteklif.com#16292534

Borsalar için Teknik+Temel Analiz ve Yorumlama Eğitimi

 
Fiyat : 646,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
  • Ürün Özellikleri
Borsalar için Teknik+Temel Analiz ve Yorumlama Eğitimi özellikleri

Borsalar için Teknik+Temel Analiz ve Yorumlama Eğitimi açıklamaları

— Eğitim , Paylaşım Grubu ve Discord Kanalı İçerik Bilgisi —


Discord , telegram ve youtube üzerinden ; anlık piyasa bilgilendirmesi , günlük-haftalık viop ve hisse işlemleri ve uzun vade yatırım şirketleri paylaşılan eğitim grubudur. Grupta paylaşılan model portföy hisselerinden günlük-haftalık işlem alabilir , portföyünüze ekleyebilir ve hedef-stoplara uyarak doğru starejiler ile yatırım yapabilirsiniz.

- Dip Not : "Haftalık Model Portföy" kanalında paylaşılan hisseler kendime ait bir tarama formülünün sonuçlarıdır. Yaklaşık 7 aylık bir süreçte test edilip , onaylanmıştır. Satışı yapılmamaktadır. Haftalık olarak grupta tarama sonuçları : Giriş , hedef , stop , girilmesi gereken miktar gibi ince detaylar ve teknik analiz desteği ile paylaşılmaktadır.

- Eğitime katıldığınız an ;

* Başlangıç - Orta Düzey , kısa metrajlı videolar ile desteklenmiş teknik+temel analiz eğitimi içeren bir Eğitim Dosyasına erişim hakkı ,
* Sizleri gün içinde oluşacak risklere ve grupta paylaşılan aktif analizler ile ilgili bilgilendirdiğim bir telegram kanalına ve
* Bir çok farklı içerik bulunan "eğitim grubuna özel" discord sunucusuna  dahil edilirsiniz.


Discord sunucusunda bulunan kanallar ;


* Kurallar ve İçerik Kanalı : Discord sunucusunun kuralları ve detaylı içeriğinin bulunduğu kanalardır.

* Kullanım Kılavuzu Kanalı : Eğitim dışında bir çok konuda destek veren bu discord kanalının , nasıl kullanacağı hakkında detaylı açıklamanın bulunduğu kanaldır. Ek olarak bu kanalda , yatırım stratejileri ve kanalda bulunan portföyleri nasıl kullanacağınız da açıklanmaktadır.

* Eğitim Dökümanı ve Yayın Linkleri Kanalı : Bu kanalda eğitim içeriğinin PDF dosyası bulunmaktadır. Eğitim videoları o PDF dosyasının içindedir.
* Ucuz Şirketler Listesi Kanalı  : Temel analiz çerçevesinde Borsa İstanbul'da değerinin altında kalmış veya gelecek vaat eden şirketleri paylaştığım listenin olduğu kanaldır. Bu kanalda paylaşılan liste asla bir al-sat listesi değildir. Yatırım veya analiz amaçlı tercih edilebilir. Bu liste her 3 aylık bilanço döneminden sonra güncellenir.

* Orta Vade Yatırım Hisseleri Kanalı : Tarihi zirvelerini kırmış , teknik olarak pozitif olan , temel açıdan beklentili ve ucuz olan şirketleri , orta vade tuttuğum portföyü paylaştığım kanaldır.

* Orta Vade Yatırım Sonuçları : Bu kanalda orta vade yatırım hisselerinin kar/zarar sonuçlarını paylaşıyorum.
* Haftalık Model Portföy Kanalı : Bu kanalda , her haftanın pazar günü paylaşımını yaptığım ve gelecek hafta için analiz ettiğim hisselerin listesi bulunmaktadır. Bu hisseleri haftalık olarak değerlendirerek , yakın stoplu işlemler ile kazanç sağlamanızı amaçlar.
* Model Portföy Grafikleri Kanalı : Bu kanalda "haftalık model portföy" kanalında paylaşılan hisselerin grafiklerini ve teknik açıklamarını paylaşıyorum. Bu liste ve grafikler haftanın her pazar günü güncellenmektedir.

* Model Portföy Kar Zarar Sonuçları : Bu kanalda model portföy hisselerinin kar/zarar sonuçlarını paylaşıyorum.

* Haftalık Viop İşlemleri Kanalı : Bu kanalda "Model Portföy" listesinde olduğu gibi , her Pazar günü kısa-orta vadeli viop işlemleri paylaşıyorum. 

* Viop İşlem Grafikleri : Bu kanalda "haftalık viop işlemleri"nde bulunan hisselerin grafiklerini paylaşıyorum. Bu liste ve grafikler haftalık olarak güncellenir. Viop işlemleri grafik üzerinde anlatılıp , giriş , hedef , stop gibi bilgilerin yanı sıra olası düşüş ve yükselişte izlemeniz gereken stratejileri de açıklıyorum. 

* Viop İşlem Kar Zarar Sonuçları : Bu kanalda viop hisselerinin kar/zarar sonuçlarını paylaşıyorum.

* Gün içi İşleme Uygun Hisse Grafikleri Kanalı : Bu kanalda , haftalık model portföy ve sizin sorduğunuz hisseler dışında , genellikle gün içinde işleme girilebilecek ve hedefine ulaşabilecek hisseleri paylaşıyorum. 

* Gün Sonu Soru Kanalı : Hafta içi 22:30-23:30 ve Pazar gecesi 22:00-23:00 aralığında sizlerin hisse sorularını veya piyasa hakkında bana ilettiğiniz soruları yanıtladığım kanaldır. Bu kanal gün içerisinde açık değildir. Sadece belirtildiği gün saatlerde hizmet verir. Sorduğunuz hisseler analiz edilir ve teknik+temel çerçevede yorumlanıp sizinle paylaşılır.

* Analiz Paylaşım Kanalı : "Gün Sonu Soru Kanalı"nda bana sorduğunuz hisselerin grafiklerini paylaştığım ve açıkladığım kanaldır.

Not : Bu eğitim ve paylaşım grubu , gün içi destek veren bir grup değildir. Sizleri gün içinde olası risklere hazırlıklı olmak açısından bilgilendirir. Gün içerisinde telegram grubundan önemli haberler , beklentiler ve endeks analizleri ile elimde olan hisselerin bilgilendirmeleri paylaşılır. Gün sonunda belirtilen saatlerde size destek verilir. Fakat o saatler dışında canlı sohbete kapalıdır. Yukarıda açıklanan diğer tüm özelliklere "üye olduğunuz sürece" erişim hakkınız bulunur. 

Grupta kaldığınız süre boyunca yukarıdaki "Discord Kanalı" özelliklerinin tamamından faydalanabilirsiniz. Fakat eğitim içeriği "Ömür Boyu"dur. Gruptan çıkış yapsanız dahi aşağıdaki konuların açıklamalı döküman ve videoları sizde kalır.

Başlangıç ve Orta Düzey Borsaya Giriş ve Teknik + Temel Analiz Eğitimi

1-) Başlangıç-Borsaya Giriş Eğitimi ;

* Borsa İstanbul nedir ? Çalışma saatleri ne zamandır ?
* Endeks nedir ? Bist100 , Bist30 endeksleri ve türevleri nedir ? Neye göre hesaplanır ?
* Borsada emir çeşitleri nelerdir ? Ne anlama gelirler ?
* Açılış seansı , teorik eşleşme ve karanlık oda nedir ? Nasıl işlem yapılır ?
* Tavan-Taban ne demektir ?
* Açığa satış ve kredili işlem nedir ? Nasıl yapılır ?
* Brüt takas , açığa satış ve kredili işlem yasağı ne demektir ?
* Derinlik nedir ? Bize ne anlatır ?
* Taban yapmış bir hisseyi ne zaman ve nasıl satabilirim ?
* Hisseye para giriş-çıkışı nedir ?
* Spekülasyon nedir ?
* YTD - DYOR ve Lot ne demektir ?
* Grafik nedir ? Nereden ulaşılır ? Başlangıç düzeyinde tradingview kullanımı.


2-) Teknik+Temel Analiz Eğitimi ;

* Mum görünümü bize ne anlatır ? Teknik analizde hangi grafikler kullanılır ?
* Yatay ve Paralel Destek Direnç çizimi
* Üçgen Formasyonları
* Wedge Formasyonları
* Rectangle Formasyonu
* Obo-Tobo Formasyonu
* İkili Dip ve İkili Tepe Formasyonu
* Fibonacci Araçları Kullanımı ve Cluster oluşturma
* Macd , Rsi ve Basit Hareketli Ortalamaların Kullanımı
* Temel Analizde Takas okuma
* Şirket değerleme nasıl yapılır ? F/K P/D D/D gibi terimlerin anlamları nedir ?


3-) Risk Yönetimi Eğitimi ;

* Yatırım yapılacak hisse nasıl seçilir ?
* Doğru risk ile nasıl kazanç sağlanır ?
* Trade (yatırım) stratejisi nedir nasıl uygulanır ?
* Bir hisseye yatırım yapılması gereken miktar nedir nasıl belirlenir ?


!-) Bu eğitimlerin tamamını kısa metrajlı videolar ile desteklenmiş PDF sunusu olarak alacaksınız. 

!!-) Ayda 1 kez discord kanalımızda ekran paylaşımlı olarak , dersler hakkında anlamadığınız noktaları ve merak ettiğiniz soruları bana sorabileceğiniz bir yayın açılmaktadır.

!!!-) Bu eğitim yayını kayda alınıp daha sonra da izleyebileceğiniz şekilde youtube üzerinden sizlere özel yayınlanır.

!!!!-) Eğitim dışında gün içinde sürekli olarak ekran , hisse ve haber akışı takibi yapıp sizleri bilgilendirmekteyim. Sizin sürekli hisse ve piyasa takip etmenize gerek kalmadan ben sizin için bu yükü hafifletiyorum.

-Bu konular dışında elinizde bulunan veya giriş yapmayı düşündüğünüz hisseleri size canlı hizmet verdiğim saatlerde bana sorup ; analiz , güncel yorum bilgisi , takas durumu gibi destekler alabilirsiniz.

-Eğitim ; borsanın açık olduğu "20 iş günü" yani " 4 haftalık bir süreci kapsamaktadır. Eğitim grubu alımları "Haftada Bir" yapılmaktadır. Pazar geceleri alımlar sonlanır ve  pazar gecesini takip eden 4 haftalık süreç sonunda , eğitime devam etmek istemeyenler gruptan çıkarılır.

-ÖNEMLİ NOT : Bu bir eğitim grubudur. Asla hisse kaldırılan ve spekülasyon yapan bir grup değildir. Size "sözde" para kazanacağınızı garanti eden telegram gruplarıyla karıştırmayınız. Burada alacağınız eğitim ile kimseye ihtiyaç duymadan analiz yapmayı ve risk yönetimi uygulamayı öğreneceksiniz. Eğitimi alırken de discord grubu içeriklerinden faydalanıp , teknik analiz ve açıklamalar ile harmanlanmış hedefli stoplu analizler ile işlemlerinize devam edecebileceksiniz. Borsada kazancın hiç bir zaman garantisi yoktur. Olamaz. Fakat doğru risk yönetimi ile düzenli kazanç elde edebilirsiniz. Saygılar...

Yukarı Çık