Yayıncı & Referans Sistemi Kazandırıyor | Sonteklif - Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazarı WhatsApp Destek
Sepetim

Yayıncımız Olmak İstermisiniz?

Yayıncımız Olmak İstermisiniz?

Yayıncımız Olmak İstermisiniz?

Duyurular

21.04.2022 16:46

Referans Sistemi


Referans sitemi sayesinde yayınlarınız sırasında kullanıcılarınızı sitemize davet edebilir ve kendi referans kodunuzla kaydolan her müşterinin yaptığı alışverişten belirli oranlarda komisyon alabilirsiniz. Referans sistemleri, birçok alanda kullanılan ve her zaman kazandıran avantajlı bir sistemdir. Özellikle aynı anda birçok kişiye ulaşabilen yayıncıların, referans sistemleri ile çok yüksek kazançlar elde edebilir. Tabi öncesinde bu sistemlerin nasıl çalıştığı ve referans sistemi sunan firmalar arasında doğru seçimler yapılması gerekir.


Referans Sistemi Nedir?


Referans sistemi nedir ve tam olarak nasıl kullanılır konusu son derece önemlidir. Son yıllarda kullanımı giderek artar referans sistemlerinin en önemli özelliği kişilerin getirdiği her kullanıcı veya müşteri için ücret kazanmasıdır. Referans puanı olarak ifade edilen bu kazançlar sistem üzerinde aynı şekilde kullanılır. Yayıncılar ne kadar çok kullanıcıya ulaşabilir ve sisteme dahil edebilirse, o kadar fazla kazanç elde edebilir.


Referans Sistemi Nasıl Çalışır?


Referans sistemi çok kolay çalışan ve aynı zamanda da sizlere büyük kolaylık sağlayan bir sistemdir. Bu sistemin temel çalışma prensibi üye yapma üzerinedir. Sizlere verilen referans kodunu insanlarla paylaşmalı ve onların sisteme kaydolmasını sağlamalısınız. Tabi sadece kaydolmak değil aynı zamanda insanların sistem üzerinden alışveriş yapması da gerekir. Ancak bu şekilde referans kodunuzla, referans puanı kazanabilirsiniz.
Kazandığınız referans puanlarını sistemde kullanmak istediğinizde de ya nakitte çevirmeniz gerekir ya da sistem üzerinden o tutar kadar alışveriş yapmanız gerekir. Sistemin sizlere sağladığı daha pek çok avantaj vardır.


Referans Sistemlerinin Avantajları


Referans sistemlerinin avantajları arasında sayabileceğimiz ve sizlerin kazanç elde etmenizi sağlayan önemli durumlar vardır. Sistemin en önemli avantajları şöyledir:


Öncelikle birçok kişiyi sisteme kaydedip, alışveriş yapmasını sağladığınız için hiçbir şey yapmadan bile kazanç elde edebilirsiniz.


Tamamen güvenli bir sistem olduğu için kazançlarınız her zaman güvende ve sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırılır.


Elde ettiğiniz puanları istediğiniz gibi harcama hakkına sahip olursunuz. İsterseniz nakitte çevirir ve kazançlarınızı direkt çekebilirsiniz isterseniz de sistemde yer alan ürünlerden satın alabilirsiniz.


Referans sistemi sayesinde sürekli kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu sistemin belki de en önemli avantajı, sistemin sürekli kazandırmaya devam etmesi ve sizlere her zaman avantaj sağlamasıdır.


Referans Sisteminde Kazanılan Puanlar


Referans puanı yayıncıların, sisteme kendi referans kodu ile kaydettiği her üyenin yaptığı alışverişten kazandığı puandır. Yapılan alışverişe göre %1 ila %5 oranlarında referans puanı verilir. Verilen bu puanları isterseniz site üzerinden alışveriş yaparak isterseniz de paraya çevirerek nakit olarak çekebilirsiniz. Sistem sizlere her iki durumda da fırsatlar sunar. Buna göre kazandığınız referans puanını nasıl kullanacağınıza karar verebilirsiniz.


Yayıncılar İçin Referans Kodu


Dünya genelinde ve ülkemizde yayın açma ve canlı platformlarda yayın yapma en çok gerçekleştirilen aktiviteler arasında yer alır. Facebook, Youtube, Nimo Tv ve Twitch en çok yayın açılan platformlar arasında yer alır. Bu platformlarda yayın açan kullanıcılar, referans sisteminden yararlanabilir. Yayıncılar için referans kodu sağlanır ve onlarda yalnızca yayınları sırasında kullanıcılarını üye yapmaya yönlendirilmesi ve yayınları sırasında ekranda sitenin logosunu kullanması istenir. Yayıncılara sağlanan bu referans kodu sayesinde, sisteme üye olarak alışveriş yapan her kullanıcı için yayıncılara ödeme yapılır.

 

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.