İstanbul Festivali Rise Online Turnuvasına Katıldık | Sonteklif - Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazarı WhatsApp Destek
Sepetim

Rise Online 8vs8 Turnuvasında Takımlarımız Başarı Elde Etti

Rise Online 8vs8 Turnuvasında Takımlarımız Başarı Elde Etti

Rise Online 8vs8 Turnuvasında Takımlarımız Başarı Elde Etti

Duyurular

19.08.2022 19:11

 

13-14 Ağustos 2022 tarihleri arasında Estanbul E-Sport Arena'da gerçekleşen "Rise Online World 8v8 Turnuva"sında Sonteklif olarak 3 clanımıza sponsor olduk. Birbirinden iyi profesyonel takımların savaşlarına tanık olmak ve Sonteklif olarak orada bulunmak bizim için heyecan vericiydi.

Sponsor olduğumuz WTF clanı çok iyi mücadele ederek finale kadar yükselip ikincilik ödülünü, RahatOl clanı şanssız anlar yaşasa da hiçbir zaman savaşı bırakmayarak "Best Of 3"den galip çıkıp üçüncülük ödülünü aldı, World Of Archery clanı çok iyi mücadele etsede çeyrek finalde elendi.

Turnuva canlı olarak Rise Online World Resmi Twitch adresinde yayınlandı ve çok güzel görüntüler ortaya çıktı, Türk yapımı bir MMORPG oyununun bu etkinliğine katılmak herkesi gururlandırdı, katılamayan kişilerde heyecana Twitch üzerinden eşlik etti.


Turnuva süreci boyunca Sonteklif CREW ekibimiz ile clanlarımızın ihtiyaçlarını karşıladık ve alandaki herkes ile sohbet etme fırsatı bulduk, Rise Online World oyununun geleceğine katkıda bulunmak bizim için büyük bir gururdu.


Turnuvada  2. ve 3. olan clanlarımız turnuva ödülüne ek olarak bizdende ayrıca ''WTF' 5000 TL - ''RahatOL'' 4000 TL lik ödül kazandılar.  Sonteklif olarak kendilerini tebrik ediyoruz.

' WTF '

' RahatOL '


' WorldOfArchery '

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.