League of Legends İndirimleri Başladı | Sonteklif - Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazarı WhatsApp Destek
Sepetim

League of Legends İndirimleri Başladı

League of Legends İndirimleri Başladı

League of Legends İndirimleri Başladı

Duyurular

31.07.2022 10:33

Lol Rp


Bilgisayarlar oyunlarına bulunduğumuz dönemde insanlar tarafından daha fazla ilgi gösteriliyor. Özellikle son zamanlarda piyasaya çıkan League of Legends oyununun ilgi gösterilen oyunların başında geldiğini belirtmek gerekiyor.
Oyunun online olması içerisinde oyun parasının yer almasını da sağlıyor. Oyuna bağımlı olan birçok insan ise her gün belirli miktarda Lol rp parası almaktadır. Ancak bu paraları alırken güvenilir siteleri bulmak önemlidir.
Son Teklif sitesi ise piyasada yer alan ve League of Legends oyunu parasının satıldığı güvenilir sitelerin başında yer alıyor. Site satışa sunduğu sınırsız rp ile oyuncuların istedikleri itemleri almasını ve hesaplarını daha gülü hale getirmelerini sağlıyor.


League of Legends Rp Alımı


Site içerisinden League of Legends rp alımı yapmak istiyorsanız burada yer alan oyun seçeneklerine geçmelisiniz. Oyunlar arasında bulunan League of Legends’i seçin. Daha sonra karşınıza e-pin yüklemesi yapabileceğiniz ekran gelecektir. Site buradaki e-pin yüklemesine tıkladığınızda sizi rp alacağınız ödeme alanına götürüyor. Ödeme bilgilerinizi girdikten ve satın alımı gerçekleştirdikten saniyeler sonra istediğiniz miktardaki rp hesabınıza aktarılıyor.


Güvenilir Teslimat


SonTeklif, rp alımı yaparken sizi üst düzey güvenlik alt yapısı ile koruyor. Aldığınız ürünler 3d güvenlikli sisteme tabii tutulur. Güvenliği geçtiğinizde ise istediğiniz miktar sorunsuz bir şekilde hesabınıza aktarılıyor. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız, siteye bağlanıp yeniden atılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.