Sonteklif.comgold finder a3 dedektör,ALTIN,DEFİNE CİHAZI

 
Fiyat : 4.250,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
gold finder a3 dedektör,ALTIN,DEFİNE CİHAZI özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • asyadedektor
 • Garanti:
 • 18 - 24 Ay

gold finder a3 dedektör,ALTIN,DEFİNE CİHAZI açıklamaları

 

image

DEDEKTÖR KULLANICILARININ DİKKATİNE: 

Firmamızın çıkartmış olduğu GOLD FİNDER A5,  GOLD FİNDER A3 Dedektör markası, Türkiye patent enstitüsü tarafından 13/05/2016 Tarihinde Şirketlerimiz adına tescillenmiştir. Marka tescil No:201643759  gold finder renkli ekranı 4.3 yeni nesil ekran üzerine kuruludur. içindeki devreleri, PCB kartı şeması,  cihazın görsel çalışma arayüz ekranları kesinlikle hiç bir firmanın cihazına benzememektedir, Türkiyede ilk 13/05/2016 tarinde ismi tescillenmiş olan markalarımızın mineralli toprakta stabilize çalışması,  kendi katogorisindeki en derin dedektörlerden biridir. Cihazlarımızın satışa sunulmasından aylar sonra dedektör camiasında sahtekar yalancı ve dolandırıcı olarak bilinen bir firma farklı uzantılarda benzer ismin patentini almış  ve sosyal medya ortamında ve sitelerinde cihazlarını orjinal gibi göstermektedirler.  Bu kişi ve firmalar arazide sahte yaptıkları deneme videolarıyla defineye yeni başlayanlar kandırmaktadır, bu firmalardan cihaz alanlar kesinlikle videolarda anlatılanların yarısını dahi kendi yaptıkları testlerde çekmediğini göreceklerdir, Burada yapılmak istenen başkalarının ürünlerini karalayarak  kendi sattıkları işe yaramayan, toprak ayarı tutmayan, ayrımda inanılmaz hatalar yapan eski sistem dedektörleri ve yer altı görüntüleme cihazlarını  sanki daha derin çekiyormuş gibi anlatmaktadır. Bu malum firmalardan cihaz alanlar cihazın özelliklerinin yazıldığı ve anlatıldığı gibi olmadığını söylediklerinde arazide kendileri eşip deneme yapmak istediklerinde buna müsade etmediklerini söylemektedirler.Asya Dedektör  Teknolojileri Merkezinde ofiste ve arazideki gerçek aslına uygun deneme standlarında test etmektedir.

 

image

Gold Finder A3 derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt gerçek derinliklere sahiptir.  Gold finder A3 
2 Mt ile 4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri bulabilme özelliğine sahiptir.   Gold Finder A3 Aziz Bilişim Teknolojileri çıkartmış olduğu 2023 Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.   Gold finder A3  yarı Android Renkli 4,7 inç TFF ekran özelligi ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. Deep Gold finder A3 üstün donanım özellikleri ve fiyatıyla  satın almanız için en iyi cihazdır.   Gold Finder A3 40x40 Derin arama başlığı sayesinde toprak altında bulduğu objeleri minerallerden etkilenmeden tespitlerini yapabilmektedir.

 

image
 
Altın ayrım özelliği ;   Gold Finder A3 dedektör  toprak ve kayaların içindeki işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarını tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir. 

Gold finder A3 bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde  sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır.  Gold finder A3 dedektör bulunan obje ve  parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.
 

image

Değerli metal ayrım özelliği ;   Gold Finder A3 toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir.  Gold Finder A3 altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir.   Gold finder A3 aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir.   Gold Finder A3 ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz.
 

image

  Gold Finder A3 altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir.   Gold Finder A3 dedektör  değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir.  Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri kapatarak sadece altın ve değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.

 image
 
   Gold Finder A3 dedektörü toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan   Gold Finder A3 Dedektör aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar.   Gold Finder A3 rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın teknolojisidir.

image

Mineral Ayrım Özelliği ;
 Gold Finder A3 Dedektörü her türlü arazi şartlarında çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda  Gold Finder A3 altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir.  Gold Finder A3 altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde zaman zaman biraz da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.
 
Hızlı Arama ; Gold Finder A3 diğer dünya dedektörlerinden ayıran özelliklerinden biri de fars bölümü yani hızlı arama hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Hızlı arama özellikle adresine kargo ile cihaz alanların nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. 
Gold Finder A3 cihazı hızlı aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik kapatarak sadece değerli  olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.


image
Cihaz ayarları ; Gold Finder A3 derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz.
 
image
Diller ; Gold Finder A3 altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği sayesinde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

 

image

Gold Finder A3 derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 4 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. Gold Finder A3 dedektör derinlik hesaplama otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

     cihazın içinde                                 metal su geçirmez çanta.             sesi sadece sizin duymanız

 

     olan fatura ve kanuni                      ve 5 yıl sorunsuz                         videosu 20 saat telefon hizmeti.

 

      güvenli ptt kargo ile                    showroomlarımızda ücretsiz         modellerinden  istediğinizi test

 

 

Gold finder A3 dedektörü, isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık

 kiralık alma imkanına sahipsiniz.  Gold Finder A3 dedektörü satın almak yada 

kiralamak için İSTANBUL / ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞINDAKİ MAĞAZAMIZDA deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz.

Ayrıca  MAĞAZAMIZA Gelen müşterilerimize Gold finder 

A3 cihazın özelliklerini Dünyadaki diğer marka ve modellerle denemesini yaparak

karşılaştırmaktadır.Gold finder A3 dedektörü satın almak , kiralamak ve ikinci el 

olarak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza Kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra 

ödemesini yapabilirsiniz.. 


DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 

 SATILIK KİRALIK DEDEKTÖR FİYATLARI

1 METRE DEDEKTÖRLER SATILIK 750 TL KİRALIK 150 TL

3 METRE  DEDEKTÖRLER SATILIK 1.650 TL KİRALIK   350 TL

5 METRE  DEDEKTÖRLER SATILIK 2400 TL KİRALIK  500 TL

8 METRE   DEDEKTÖRLER SATILIK 6.750 TL KİRALIK 750 TL

12 METRE YERALTI RADARLARI SATILIK 13.000 TL KİRALIK 990 TL

 

PAZAR GÜNLERİDE HİZMET VERMEKTEYİZ

MAĞAZAMIZA GELEMEYEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ÜRÜNÜ KARGO İLE GÖNDERİYORUZ ÜCRETİNİ KAPIDA CİHAZI KONTROL EDİP ÖDEMESİNİ YAPABİLİRSİNİZ.image

image

ÜSKÜDAR SATIŞ ŞOWRUMLARIMIZDA DÜNYANIN EN İYİ 60 FARKLIDEDEKTÖR 9 FARKLI ALAN TARAMA CİHAZLARI VE 15 FARKLI TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARININ HAFTALIK DENEME FİYATLARI İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİ ARAYARAK DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARIN DA MAĞAZAMIZDA Kİ DİĞER MARKALAR
imageMARDUK A-Z 7000
imageROVER C2
imagePROTON V8
imageGPA 1000
image PROTON V4
imageOKM EVOLUTION
imageLORENZ Z1
imageOKM EXP 4000
imageOKM  EXP 6000
imageEMFAD DS
 

image
GOOGLE ARAMA MOTORUNA asyadedektor.com YAZARAK EN İYİ MARKALARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ

..ASYA DEDEKTÖR ..

0536 560 70 90--0532 514 54 71--0545 560 70 90

0216 342 43 19--0216 342 43 18

VALİDEİ ATİK MAH.NUHKUYUSU CAD.

NO:219/2 BAĞLARBAŞI / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 

Yukarı Çık