Sonteklif.comALTIN ARAMA CİHAZI, EKRANLI JEOFİNDER AZ DEDEKTÖR

 
Fiyat : 3.950,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
ALTIN ARAMA CİHAZI, EKRANLI JEOFİNDER AZ DEDEKTÖR özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • azizdedektor
 • Garanti:
 • 12 - 18 Ay

ALTIN ARAMA CİHAZI, EKRANLI JEOFİNDER AZ DEDEKTÖR açıklamaları

JEO FİNDER A-Z 2023 İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

İnanılmaz özellikler süper indirimli fiyatıyla rakiplerini geride bırakan marka.

image

Jeo Finder A-Z İnanılmaz özellikler süper indirimli satılık define dedektörü Jeo Finder A-Z derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt derinliklere sahiptir. ALTIN DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER AZ  2 Mt  derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri yüksek oranda  bulabilme özelliğine sahiptir.  JEOFİNDER A-Z Derin define arama dedektörü tespitini yaptığı metal objeleri yukarıya doğru sesli ve renkli grafikler çizerek bize bildirmektedir. SATILIK JEO FİNDER A-Z tünel ve boşlukları oda mezarları tespitinde ise Renkli TFT ekranında mavi renklerde aşağıya doğru sessiz grafikler çizerek bize bildirmektedir. JEO FİNDER A-Z  Aziz Bilişim Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 ileri Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir. ALTIN ARAMA CİHAZI JEO FİNDER A-Z yarı Android Renkli 4,7 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 2 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. SATILIK ALTIN ARAMA CİHAZI JEO FİNDER A-Z Dedektörün  üstün donanım özellikleri indirimli süper fiyatıyla  kesinlikle görüp test etmenizde diğer marka modellerle karşılaştırmanızda fayda vardır.

 

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZİN İSİM TESCİL VE MARKA HAKLARI FİRMAMIZ TARAFINDAN TESCİLLENMİSTİR.

image

 

JEO FİNDER A-Z  bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi arayüz göstergesinde  ayrım modunda sağ barlar yukarı doğru sarı renkte farklı ses tonunda bize yüksek oranda  bildirmektedir. Aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır.  JEO FİNDER A-Z  Herkesin satın alabileceği fiyatıyla inanılmaz özellikleriyle  2023 dedektör teknolojileri serisinden biridir.

JEO FİNDER A-Z  Süper özellikleri ile toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir.  JEO FİNDER  aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran barlarının mavi renkte yukarı doğru ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. 

image

JEO FİNDER A-Z  toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini ara yüz  ekranında   sağ barlar yukarı doğru farklı seste ve yeşil renk tonlarıyla beraber yazıyla da değerli olarak size bildirmektedir. Jeo finder az aynı zamanda tespiti yapılan değerli objenin tahmini derinliğini 2 Mt net    tespit yapabilme özelliğine sahiptir.  JEO FİNDER A-Z tespit yaptığı değersiz metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar kırmızı renk tonunda değersiz yazarak size bildirmektedir.  

JEO FİNDER A-Z aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir.  JEO  FİNDERhem uygun indirimli fiyatı ile hem de tam donanımlı özellikleri ile rakiplerinden tartışmasız açık ara   ileride olduğunu göreceksiniz.

image

JEO FİNDER A-Z Özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir. JEO FİNDER A-Z  piyasadaki yerli yada avrupadan gelen yüksek fiyatlarda satılan dedektörlere oranla madenli bölgelerde çok daha sağlıklı çalıştığı görülmüştür.

JEO FİNDER A-Z  dedektör ile tespit yaptığımız objelerin  cihaz hafızasına kaydettiğimizde derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

image

JEO FİNDER A-Z  Cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini ekranında bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek ayarlarını yapabilirsiniz.Jeo finder altın ve define dedektörü android ekran özelliği sayesinde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. 

image

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

1-  Ücretli Opsiyonel yedek batarya   

2-   Ücretsiz özel bölmeli bovul çanta      3-  Rahat kullanım kulaklık

                     a ;  Adınıza fatura ve belgeler                              

   b ;   Ücretsiz 2 yıl garanti belgesi        

       c ;  Kullanım kitapcığı  ve kullanım videosu        

d ;  Ptt ile Kapıda ödeme kolaylığı 

e;   Ücretsiz eğitim   ve deneme 

f ;   Mağazamızda 60 farklı modellerle karşılaştırma

 

AZİZ DEDEKTÖR  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

ALTUNİZADE ÜSKÜDAR İSTANBULDAKİ MAĞAZALARINA GELEREK 

60 FARKLI DEDEKTÖR     MARKALARIYLA BİRLİKTE 

TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARINI ALAN TARAMA CİHAZLARINI ARAZİDE TEST

 EDEREK HAFTALIK DENEME FİYATLARIYLA ALABİLİRSİNİZ

FİTNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

0532-170-34-54

0216-342-58-59

0532-747-19-17

Yukarı Çık