Sonteklif.comİkinci el Alan tarama cihazı

 
Fiyat : 3.100,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
İkinci el Alan tarama cihazı özellikleri
 • Durum:
 • Yeni
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Var, Açılmamış
 • Satıcı:
 • azizdedektor
 • Garanti:
 • 12 - 18 Ay

İkinci el Alan tarama cihazı açıklamaları

 BİONİC A-T4 PRO ALAN TARAMA CİHAZI SERİSİ


 BİONİC ALAN TARAMA İSMİ TÜRK PATENT ENSİTTİTÜSÜ TARAFINDAN  TESCİLLENMİŞ VE ÜRETİCİ FİRMA 
 

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİDİR.

 

Alan tarama cihazı Bionic AT 4 500 mt çevresini net tarama ve büyük,hazineleri,yer altındaki, kral,mezarlarını,mehsenleri, tünel girişlerini tesbit yapabilme konusunda tam bir avcıdır. özellikle dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar ön keşif için 500 mt çevresini tarayabilen Bionic AT 4 tarayıcı sizin için uzakları gören keşif yapan gözünüz olacaktır..AZİZ DEDEKTÖRmağazalarında 3 farklı alan tarama sisteminden istediginizi seçebilirsiniz. 

BİONİC AT 4 ALAN TARAMA CİHAZI Tek başınıza her türlü geniş arazilerde ön keşif için çok uzak noktalardaki definelerin bulunması konusunda size yardımcı olacaktır. BİONİC AT 4 görünürlügü kaybolmuş kral mezarları,bunlara benzer yerleri bulabileceginiz vede çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz mükemmel bir alan tarama Cihazıdır. 

BİONİC AT 4 Alan Tarama Cihazı Özellikleri;

BİONİC AT 4 ALAN TARAMA SİSTEMİ En büyük özeliklerinden biri Yere çakma frekans kutusundaki yaydığı frakans dalgaları sayesinde her türlü hava şartlarında kullanabilir ve hedefini yakalama konusunda daha etkili olucaktır.Dörtlü antenleri taktığınızda en zor hava şartlarında dahi ön keşif için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir sistemdir. İlk defa Alan tarayıcı kullananların bile çok rahat kullanabilecegi sistemdir bu şekildeki kullanım şekliyle hedefe yönlendirme ve hedefe getirme şeklini net anlamasını sağlamaktadır. Bionic AT4 alan tarayıcıyı her türlü hava şartlarında ön keşif için kullanabilirsiniz. 4' lü özel kaplama antenleri sayesinde hedefin üzerine kadar getirebilmektedir Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.
 
BİONİC AT 4 Alan tarama cihazı kullanımı;

BİONİC AT 4  Çif sistem özelliğine sahibtir. L şeklinde tutularak kullanıması ve iki kişi karşılıklı kullanılmasıdır. Bionic AT4  2 adet frekans kutusundan oluşmaktadır. Cihazın montaj işlemi bittikten sonra birkaç dakika beklenir. Bu zaman içinde antenler oynayıp size yön gösterir göstermez ise yer değiştirilir. Bu noktalardan hangisinin gerçek merkez olduğunu anlayabilmeniz için 4 ayrı nokta tespit edilir. Bu 4 noktanın ortasında kalan yer gerçek hedefin bulunduğu merkezdir. Antenler montaj edildikten sonra uçlara antenler takılır ve anten uçları birbirine geçirilir. Cihaz yere paralel ve göbek hizasında tutulur. Birkaç dakika beklenir. Bu zaman içinde antenler oynayıp size yön gösterir göstermez ise yer değiştirilerek başka açıdan tekrar tutulur. Tutuş esnasında önemli olan cihazı çok gergin veya çok serbest bırakmamaktır. Antenler uçlarını hafif iter gibi sürekli birbirlerine temas edecek şekilde tutularak işlem gerçekleştirilir. 

BİONİC AT 4 Alan tarama ile Derinlik hesaplama;

BİONİC AT 4 ALAN TARAMA CİHAZI ile tahmini 10 mt. maksimum 18 mt. ye kadar derinlik hesaplamak için aşağıdaki yöntemler izlenilmektedir. Öncelikle altın ve boşluk olabileceği düşünülen yer merkezini İşaretliyoruz ve bu noktayı merkez kabul ederek diğer işlemlere geçiyoruz.2 adet krom çubuk (yaklaşık 15 cm uzunluğunda ve 8 ” çapında çakma çivileri), 15 mt'ye kadar kablo, Akü & 7 amper Güç Kaynağı Kullanacağız. tespit yaptığımız merkeze elektrot çubuklarından birini çakıyoruz. İkinci elektrot çubuğunu 15 mt açığına çakıyoruz.  5-10 saniyelik akım gönderiyoruz. Birkaç dakika bekledikten sonra derinliği hesaplamak için merkezden dışa doğru 2 elektrot çubuğuna bağlı olan kablonun üzerinden merkezdeki elektrottan dışarıdaki elektrota doğru 1mt adım atıp bir kaç saniye bekleriz. Her bekleme esnasında BİONİC AT 4 antenleri çapraz olur ise tahmini derinlik 1 metre demektir. Antenlerimiz çapraz şeklinde kapanmamış ise 2. ve 3. Adımlarda aynı işlemleri tekrarlayarak devam ediyoruz. 

 

MÜŞTERİLERİMİZE DUYURULUR ; 

imageBİONİC ALAN TARAMA SERİLERİNİN DEVAMI GELECEKTİRimage

İSTER__SATILIK __İSTER__KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ  

FİTNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ


AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
 

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

image

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

BİZİ ARAYIN SİZİN İÇİN EN İYİ CİHAZA BERABER KARAR VERELİM.. 

 image

0532-170-34-54---0542-533-10-10---0216-342-58-59

0532-747-19-17---0542-747-19-18---0216-342-58-59

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI

image

0532-170-34-54--0542-533-10-10--0542-747-19-18--0216-342-58-59

SİZİN BÖLGENİZE EN UYGUN YER ALTI RADARI ALAN TARAMA CİHAZI  YADA      

DEDEKTÖRÜ SİPARİŞ VEREBİLİR. PTT ÖDEMELİ KAPIDA KONTROLLÜ ALABİLİRSİNİZ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

image

 

Yukarı Çık