Sonteklif.com2.el okm rover c2, Toprakaltı görüntüleme cihazı

 
Fiyat : 39.000,00 TL

Bu ürün tükenmiştir
 • Ürün Özellikleri
2.el okm rover c2, Toprakaltı görüntüleme cihazı özellikleri
 • Durum:
 • İkinci el
 • Adet:
 • Tükendi
 • Paket:
 • Yok
 • Satıcı:
 • azizdedektor
 • Garanti:
 • 6 - 12 Ay

2.el okm rover c2, Toprakaltı görüntüleme cihazı açıklamaları

image

 1. TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI...ROVER C2

image

Görüntülü yeraltı radarı Rover C II , hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan elektromanyetik pulse methoduna dayanmaktadir. Böylece cihaz,dogal özellikler olan katman olusumlari,bosluklar, yeralti su seviyelerinin yani sira mezar yada gömülü objeleri ortaya çikarir. Kiralık dedektör Rover C II 2m derinlige nüfuz eden magnometreyle beraber ayrica,18 m derinlikteki objeleri bulabilecek tarama fonksiyonuna da sahiptir. 

 

image

ok-hareketli-resim-0032DİKKAT!ok-hareketli-resim-0032DİKKAT!ok-hareketli-resim-0032DİKKAT!
Toprak altı görüntüleme radarları diye ifade edilen cihazlarda inanılmaz derecede bilgi kirliliği ve yalan  bulunmaktadır. bu yalanlar kurumsal firma adı altında yada bazı küçük işletmeler tarafından genelde şu şekilde ifade edilmektedir. İsrail yapımı, Özel yapım,  biz yaptık, Ben kullanıyorum ben çok şey buldum benim mühendislerim şunları buldu gibi ifadeler kullanılmaktadır, Bu kişi yada firmalar derinlik söylemlerinde ise 15 mt 20 mt 30 mt gibi inanılmaz uçuk yalanlar söylemektedir. Bu söylemleri ifade eden kişi yada firmalarla çalışma yapanların sonuca gitmeleri mümkün olmayacaktır. Sözde kurumsal ve bilir kişi gibi görünen kişi yada firmalardan sadece hikayeler ve macera dinlemekten başka hiç bir çıkarları olmayacaktır. Toprak altı görüntüleme cihazları diye bilinen cihazların  çalışma sistemleri 4 ile 8 metre daha derinden tesbitler yapması mümkün degildir, hatta bazılarının algılama sensörü 2 mt derindekini bile tesbit yapamamaktadır. Son zamanlarda çok sık rasladığımız  başka yalan söylemler ise uydu bağlantılı toprak altı görüntülemesi tesbiti yapıldığını ifade eden kişi yada kişiler, Bunlar genelde sosyal medya ortamında faliyet göstermektedirler, Bu kişi yada kişiler sizin göndermiş oldugunuz konum üzerinden çekim yaptıklarını söylemektedirler bu söylemler kesinlikle yalan söylemlerdir. Firmamızın sahibi AZİZ SANDIKÇIOĞLU' nun Türkiye gezileri sonucunda karşılaştıkları ve bizlere ulaşan müşterilerin söylemlerinden ve yaptıkları çalışmalarda bu zamana kadar  hiç bir sonuç almadıklarını söylemektedirler. Ancak işaretleri olan müşteriler işaretlerin olduğu yerden uydu çekimi yapacağım diyen kişi yada kişilere konum gönderenlerin bölgesinde daha sonra başka kişiler tarafından kazılar ve  çalışmalar yapıldıgı görülmüştür. Sonuç itibariyle uydu bağlantısı diyerek inandıgınız kişilere gönderdiginiz konum sayesinde define oldugunu umut ettiginiz yerlerin tesbitlerini yaptıkları görülmüştür. Ancak bu tesbitlerin Hangi kurum yada devlet tarafından yapıldığı anlaşılamamıştır. bu konuyla ilgili daha geniş kapsamlı bilgi sizlerle yooutube  kanallarımızda  logomuzun bulunduğu tüm sitelerimizde sizlerle paylaşılacaktır.
 

PAZAR GÜNLERİDE HİZMET VERMEKTEYİZ

''BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİN''

SİZİN İÇİN EN İYİ CİHAZA BERABER KARAR VERELİM..

0532-170-34-54--0542-533-10-10--0216-342-58-59--0542-747-19-18

DİKKAT !!! SAHTE YER ALTI RADARLARINDA 20 MT 30 MT DERİNLİK BİZE ÖZEL YAPILDI CİHAZIN FİYATI 100 BİN 200 BİN 300 BİN DİYE  SADECE BİZDE  YADA BİZ ÜRETTİK DİYEREK, SATILAN, KİRALANAN YADA ALMAN ÜRÜNÜ İSRAİL ÜRÜNÜ ÖZEL YAPIM GİBİ GÖSTERİLEREK KİRALAMAYA GİDİLEN CİHAZLARIN ÜRETİM FABRİKALARINI SORUN. BU CİHAZLAR SAHTE ÜRETİMDİR KESİNLİKLE 3 METREDEKİ BİR MALZEMEYİ BULAMAZ..

YATAY BORU ŞEKLİNDE KULLANILAN CİHAZLARIN VE BUNA BENZER CİHAZLAR BİR ODA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ YAPILARI  KESİNLİKLE 8 İLE 12 METRE DERİNLİĞİN ALTINA İNMEZLER VE AYRIM YAPMA ÖZELLİKLERİ YOKTUR.. KURUMSAL FİRMA ADI ALTINDA SAHTE CİHAZLAR SATILMAKTADIR. 

FİTNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ 

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 

ARAZİDE ÖZEL ÇALIŞMA YAPILMAKTADIR

İSTER__SATILIK __İSTER__KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ 

0532-170-34-54--0542-533-10-10--0216-342-58-59--0542-747-19-18

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 

 
 
Yukarı Çık