Sonteklif.com
#16303517 |

1 Aylık Captcha Solver

 
Fiyat : 50,00 TL

Adet :
971 adet kaldı

Sonteklif Taksit Seçenekleri
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade
 • Ürün Yorumları
 • Satıcı Yorumları
 • Soru / Cevap
1 Aylık Captcha Solver özellikleri
 • Marka:
 • Diğer
Tek Çekim
Tek çekimde tüm kredi, banka (atm) ve ön ödemeli kartlar geçerlidir. Kart puanlarınız (Bonus vb.) ile de alışveriş yapabilirsiniz.


- ATM'den Akbank'a, YapıKredi'ye, QNB Finansbank'a ve ZiraatBank'a yapılan havale işlemleri masrafsızdır.
- ATM'den İş Bankası'na yapılan işlemlerde masraf 2.5 TL'dir.
Alternatif Ödeme
Taksit Seçenekleri
Axess Kart
Peşin Fiyatına
3 Taksit veya
6 - 9 Taksit
World Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Maximum Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Advantage Kart
3, 6 veya 9 Taksit
Bonus Kart
3, 6 veya 9 Taksit
CardFinans
3, 6 veya 9 Taksit
Paraf
3, 6 veya 9 Taksit
Teslimat Ücreti : Kargosuz / Online Teslimat
Ürünün Bulunduğu Yer : İstanbul
Gönderim Alanı : Tüm Türkiye'ye gönderim yapılmaktadır.
İade ve cayma hakkı kullanımı yürürlükteki "Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik" kapsamında gerçekleşecektir.
Ürünü size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Detay »
O Lütfen bekleyin.
O Lütfen bekleyin.
Soru: Kargo ücretini kim ödeyecek?
Cevap: Ürün size "Online Teslimat" olarak gönderilecektir.
Soru: Ürünün durumu nedir?
Cevap: Ürün "Yeni - Sıfır" durumdadır.


Yukarıdakiler sorunuzu cevaplamadı mı?
Mesaj Gönderin

1 Aylık Captcha Solver açıklamaları

Satın Almadan Önce Discord Üzerinden Mutlaka İletişime Geçin: Simhi Sancak#3927

 

 

Her serverda çalışmayabilir, çalısda dahi her özellik çalışmayabilir. Güncel durum hakkında bilgi almak için disocord sunucumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak alt tarafta bulunan üyelik sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

İletişim için https://discord.com/invite/25ajws5vhA

Satın aldıkdan sonra VIP üyelik bilgileriniz 24 saat içerisinde sonteklif mesaj kutunuza gönderilecektir

Bu ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 (ğ) gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin 9. maddesinin 1.fıkrası kapsamında yer almamaktadır.

Kurulum Videosu

 

 

Simhi Sancak Uygulamaları Kullanıcı Sözleşmesi

 • Taraflar

İşbu sözleşme “Simhi Sancak”  ile Simhi Sancak uygulamalarından yararlanan Kullanıcı ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girmiştir. Bu sözleşme mevcutta Simhi Sancak müşterisi olan kurumların son kullanıcılarını ilgilendirir ve ana Lisans sözleşmesinin ekidir. Bu sözleşme Simhi Sancak Uygulamasını kullanacak kullanıcıların Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

Kullanıcıların Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

 • Cihaz Bilgisi’ne Erişilmesi

Kullanıcılar Uygulamayı yükleyerek giriş yaptıklarında cihaz bilgileri (cihazın ekranının açık olup olmama, GPS ayarının durumuna dair bilgiler), kişi bilgilerine ulaşılabilecektir.

 • Bilgilerin Kullanılması

Simhi Sancak olarak Kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca hiçbir kişisel verisi tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır. Kullanıcıya ait uygulama içerisindeki bilgiler (tercihler) Kullanıcının tercihlerini sıfırlaması, uygulamayı kaldırması gibi aksiyonlar ile cihaz içerisinden silinebilir.

 • Bilgilerin Paylaşılması

Simhi Sancak olarak Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmadığı açıklanmıştır. İşbu sözleşmeye dayanarak kayıt altında olmayan veriler üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır.

 • Kullanıcı İzinleri

Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.

 • İnternet İzni

Bu izin uygulamanın çalışması esnasında kurumun merkezi sunucusu üzerinde bulunan servislere erişimi için kullanılır. Bu erişim esnasında kullanılacak olan internet bağlantısı kullanıcı sorumluluğundadır.

 • Depolama İzni

Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verir.

 • Uygulama Yaş Sınırı

Simhi Sancak Uygulamaları 18 yaşından büyük kişilerin kullanması için tasarlanmıştır.

 

 • Fikri Mülkiyet Hakları

Uygulamanın (genel görünüm, tasarım, metin, imge, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik verileri, Simhi Sancak markası, uygulanan iş metodu ve iş modeli, yazılım kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm unsurları Simhi Sancak’a aittir ve/veya Simhi Sancak tarafından üçüncü bir kişiden alınan telif hakkı altında kullanılmaktadır. Fikri ve Sınai haklar kapsamında korunan Simhi Sancak’a ait tüm bu unsurlar önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, yeniden satılamaz, paylaşılamaz, dağıtılamaz, sergilenemez, Kullanıcı Sözleşmesi kapsamı dışında kullanılamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapılamaz veya hazırlanamaz, aksi şekilde davranılması halinde, sorumlu kişi/kişiler Simhi Sancak’un uğradığı zararı ve/veya lisans verenler de dahil üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı Simhi Sancak ’dan talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.

 • Hizmet ve Gizlilik Koşulları

Simhi Sancak, kişisel bilgi ve veri güvenliğini önemsemekte ve bu hususta gerekli olan tüm tedbirleri almaya özen göstermektedir. Kullanıcılar da Uygulamayı kullanarak işbu gizlilik sözleşmesi hükümlerine uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
İşbu Gizlilik Sözleşmesi, Uygulamanın tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.
Kullanıcıların bilgilerinin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi Simhi Sancak’un birinci önceliğidir. Bu nedenle Kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler sözleşmede belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Uygulamadaki sistemle ilgili sorunların tanımlanabilmesi ve Uygulamada çıkabilecek muhtemel sorunların acil olarak giderilmesi için, Simhi Sancak gerektiğinde Kullanıcıların IP adresini, cihaz üzerindeki tarihçe bilgilerini kaydedebilir ve bu kayıtları anılan bu amaçlarla kullanabilir.
Uygulama kapsamında elde edilen bilgiler Simhi Sancak tarafından Kullanıcının kimliği hiç bir şekilde açığa çıkarılmaksızın sadece çeşitli istatistiki değerlendirmeler dahilinde kullanılabilir.
Simhi Sancak, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar;
Hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,
Simhi Sancak ’un, Kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,
Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda Kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi halleri,
Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu haller.
Simhi Sancak, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi taahhüt etmektedir.
Simhi Sancak, işbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördüğü zamanda Uygulamada yayınlamak şartıyla değiştirebilir. Simhi Sancak ’un değişiklik yaptığı gizlilik bildirimi hükümleri Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilir.


İşbu Gizlilik Sözleşmesi, 10 (on) maddeden ibaret olup Uygulama Kullanıcı Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

 

1 Aylık Captcha Solver

Fiyatı: 50,00 TL
16,67 TL x 3 Taksit
HEMEN AL
SEPETE EKLE
1048 kişi tarafından incelendi
Sonteklif'te daha fazla 1 Aylık Captcha Solver var.

Yukarı Çık