Sonteklif
Ürün Ara
Ücretsiz
Satış Yap
DükkanBana ÖzelYardımAna Sayfa
      
Üye girişi yapmak için tıklayın veya üye değilseniz ücretsiz üye olun.
.

Online Satış Yap

Satış
 
İnternetten satış artık çok daha kolay. Sonteklif'te hergün yüzlerce alıcı ve satıcı binlerce alışverişi güvenle tamamlıyor. SonTeklif'te yerinizi alın ve internetten satışa başlayın. Hemen üye olun, ilk listelemenizi ücretsiz* ekleyin!
.
Al Sat  SonTeklif'te Satış Yapmanın Avantajları:
  Listeleme Ücreti Ödemeyin

İlk listelemenizi tamamen ücretsiz* ekleyerek satışa hemen başlayabilirsiniz. Üstelik ürün resimleri için de ek ücret ödemezsiniz. Başla >>
Düşük Komisyon, Kampanyalar

Satışlardan yüzde 7 komisyon ödeyerek daha ucuza satın, daha çok satın. Maliyetsiz taksit kampanyaları ile satışlarınızı arttırın.
  Ertesi Gün Ödeme Alın

Alıcının nasıl ödeme yaptığından (taksitli vs.) bağımsız olarak Güvenli Alışverişin ertesi iş günü paranız hemen hesabınızda.
  Uygun Fiyatlara Dükkan Açın

Çok uygun fiyatlarla internette dükkan sahibi olun, özgurce ve sınırsız listeleyin, ek fırsatlarla satış hacminizi arttırın. Dükkanlar >>
Tedarikçi Entegrasyonu (XML)

XML Servisi ile, XML dosya linkinizi sisteme tanıtın, binlerce ürün otomatik listelensin ve hep güncel kalsın, satışa hızlı ve kolayca başlayın.
  Kolay Kullanılabilir Arayüz

Satış fonksiyonları öylesine kolay ve kullanışlıdır ki internetten satış konusunda bilginiz olmasa da kullanıcı hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz.
.

İnternetten Satış

İnternetten satış yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İlk listelemenizi tamamen ücretsiz* oluşturarak gerçek satışa dakikalar içerisinde başlayabilirsiniz. Listelemelerinize ek özellikler ekleyerek ürünlerinizi öne çıkarabilir ve ücretsiz* listelemelerinizi zenginleştirerek satış şansınızı arttırabilirsiniz. SonTeklif'te online satışı ücretsiz* olarak deneyebilirsiniz.

Online Satış Yap

SonTeklif’te Güvenli Alışveriş Sistemi sayesinde hem ürünleriniz hem de paranız güvende. Satışı gerçekleşen ürünlerinizin ödemesi güvenli havuz hesabında tutulur ve ürün satışı sonlandıktan kısa bir süre sonra dilediğiniz banka hesabına aktarılır. Bu sistem sayesinde olası kötü niyetli kişilerden ürün satış bedelini tahsil edememe riski ortadan kalkmış olur.

Ürün Satışını Denemek Ücretsizdir

Online satış yapmak için sermayeye ihtiyacınız yok. SonTeklif internetten satış yapabileceğiniz güvenli ortamı sunan bir online ürün satış sitesi. Kendine özgü satış sistemi ile ürünlerinizi ister teklif formatından ister sabit fiyatlı formattan listeleyin (deneme amaçlı ilk listelemeniz ücretsizdir*), düşük komisyon oranları ile kısa sürede ve hızlı satış yapın.

İnternetten Ürün Satmak

Yeni veya ikinci el(2. el) ürün/eşya satmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. İnternetten bilgisayar, cep telefonu, saat, sağlık ve bebek ürünleri, elektronik, kozmetik vb. ürün satışı yapabilirsiniz. Hemen satış yapmaya başlamak için ücretsiz üye olun.* Ücretsiz satış hakkında bilgilendirme: Sonteklif'i denemeniz için ilk listelemenizden listeleme ücreti alınmamaktadır. Bu listelemelerden satışınız olması durumunda hizmet komisyonu bedeli (%7) satış tutarından kesilecektir. Ücretsiz listelemenin kötüye kullanımı tespit edilirse üyelik hesabınız sonlandırılabilir. Denemeniz sonrası Sonteklif'ten memnun kalmamanız durumunda bize ulaşarak üyeliğinizin iptalini isteyebilirsiniz. Gizlilik Haklarınız için lütfen tıklayın.

Copyright © 2009 - 2014 Sonteklif A.Ş.
 Thawte SSL